170 lbs.: Łukasz Leś (7-2) vs. Nah-Shon Burrell (6-1)*
155 lbs.: Milton Vieira (12-7-1) vs. TBA*

Ktoś mi może wyjaśnić o kiego choya tu się rozchodzi? To TEN Jones Jr. czy kto kurde?

Nie ja pierwszy i nie ostatni..

...
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Osobiście nie będę tęsknił za kaczką
Męczyło mnie zaglądanie do 20 odświeżonych w ciągu 15 minut tematów tylko po to, by przekonać się, że prócz jego bzdurnych wpisów nic ciekawego się tam nie pojawiło.
Tak samo jak męczyło mnie przeglądanie wątku ze spamem, gdzie połowa wpisów należała do kaczki.

Wole mniej, ale z sensem.

/edit
Ta, i oczywiście musiał edytować swój wpis, żeby do***ać jeszcze kilka gifów z klaskaniem.

...
Szacuny 0 Napisanych postów 583 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9976
Siemano. Z jednej strony wszędzie go było pełno, z drugiej zaś wrzucał dużo informacji. Nie bójcie się o niego, powróci
...
Burned, spoko

W każdym razie gol u siebie liczony jest za 3pkt, na wyjeździe za 4 pkt, czyli na korzyść WKS.
...
Trzymaj się kaczka !
...
Siema.
B-Real wyjaśnijmy. W przypadku gdy w dwumeczu wypada remis to wtedy gole strzelone na wyjeździe są liczone podwójnie, czyli w tym dwumeczu Śląsk wygrał 5-3. Ale gdyby Śląsk przegrał w rewanżu 3-1 to jego gol nie byłby liczony podwójnie, bo wtedy sumując gole z obu meczów wychodzi 3-2 dla Dundee.