SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szczyle z nami nie spamuja, tu fajterzy dyskutuja!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 206488

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1068 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7451
^ o to cos o mnie

Rakhu bede dzwonil rano bo jeszcze zle sie czuje ;ddd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
Tez mi sie podoba jeszcze z ta nutka:) Dobry dzisiaj treeeening:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1068 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7451
Ja zjadłem o 5 rano 2 ibupromy bo mi ósemki wychodza i łeb naku******* co nie miara i od 13stej do
15 stej 5 browarkow wystarczyło zeby zakonczyc melanz nokaltem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12460
pdobno facebook 5 listopada ma byc wyłaczony przez typow co sie na PSN wkradli i wyłaczyli :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1068 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7451
^ tak przez ekipe z 4chana :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Maniek znam ten ból, mi już druga ósemka wyłazi, masakra.

Najgorzej jak skończysz na wyrywaniu u dentysty, a on będzie tak usadzony ze ciężko go będzie wyrwać. Nie żebym straszył, bo może tez tak byc że sobie wyjdzie kawaek, i sobie sie zatrzyma i będzie siedział bez konieczności wyrywania. Tlyko pamietaj go dokładnie myć z podwójną uwagą, bo ósemki maja tendencje do psucia sie neistety a wtedy jeszcze większy ból ponoć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1068 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7451
Ja o zeby dbam wiec nie powinno byc zle..chociaz gardło teraz tak boli ze hoy ;xxx
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12460
ostatnie strony spamu :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1068 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7451
Rakhu pw


PANOWIE KONCZYMY TEGO SPAMA


Rakhu kmin ankiete :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No ta peirwsza ósemka bolała już mnie okropnie, ale w końcu przestała i sobie siedzi spokojnie. Mam nadzieje ze druga pójdzie w jej ślady


Ano faktycznie spam sie kończy już.





Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najciekawsza kategoria wagowa w MMA

Następny temat

Alistair Overeem poprowadzi seminarium w Polsce

WHEY premium