SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szczyle z nami nie spamuja, tu fajterzy dyskutuja!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 206446

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
No ba

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
bull jak tam egzamin

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
oddałem pustą kartkę, czekałem aż ktokolwiek wyjdzie z sali i też sie zawinąłem po 10 minutach i za mną poszedł sznurek ludzi z grupy hahah bo wszyscy czekali kto zrobi 1 krok

tak w ogóle to dzięki egzaminkom przeszła mi koło nosa robota za którą mogłem w 4 dni wyciągnąc od 600-1500 zł zayebiście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
a bo ja nie umiem usiedzieć na tyłku no ale ten wyjazd jest podwójnie udany bo najprowdopodobniej wroce nowym autkiem

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 583 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9976
Ze Szwecji autkiem? To chyba je znalazłaś, bo tam drożej niż u Nas...
Jak ja byłem w Malmo to aż nie mogłem uwierzyć, że takie ceny tam są. Np. buty nike, takie jak u nas kupisz za 3 stówy, tam w przeliczeniu na nasze około 1400
Podziel się gdzie w Szwecji można znaleźć samochód, to wybiore się raz jeszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
ja spadam poćwiczyć w końcu po tej chorobie, po południu nadrobie galę Versus i wieczorem pasuje sie kuryva uczyć ://
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
No costy ja wczoraj kupiłam butki z tommy hilfigera za 300 koron gdzie w Polsce dałabym za nie najmniej 300zł
a co do auta to mąż mojej kuzynki ma tu firme budowlana i postanowił żonce zmienić auto na lepsze taka okazja więc skorzystałam

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 583 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9976
To ja nie wiem, gdzie Ty takie sklepy znalazłaś Ja byłem w tamtym roku i autentycznie z takimi cenami się zetknąłem. W takim razie pozostaje pogratulować nowej bryki Co to tak w ogóle?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
Jeszcze nie kupiłam ale chyba sie zdecyduje
BMW e60

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
heyssa neith
jak tam bark?

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najciekawsza kategoria wagowa w MMA

Następny temat

Alistair Overeem poprowadzi seminarium w Polsce

WHEY premium