SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szczyle z nami nie spamuja, tu fajterzy dyskutuja!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 206473

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
beta alanina + zelazo wg rafala borysiuka super polaczenie dla fighterow

polecam wywiad z nim na grapplerinfo.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
B-Real czytałem, arty Wodyna też, ćwicze jak należy ale okresowo bóle wracają to w jednym to w drugim nieraz takie że masakra, ale i tak cały czas sprawnie z kontuzji wychodze. Chyba odłoże kase i stałą suplementacje wprowadze glukozaminą+kolagenem. O ile zadziała ten complex z Treca. Bo nie chce na starość byc wrakiem przewidującym pogode i nie mogącym wejść po schodach

FoD no beta-alanina zayebiście na mnie działa, ostatnie 4 miesiące leciałem na niej, tylko droga w chvj, ale teraz praktycznie do wszystkich nowych stacków ją dają, to lepiej cykl na stacku kreatynowym z beta-alaniną zrobić+opakowanie kupić by dodatkowo dawke podbić 1-2 kapsami, bo solo to drogo wychodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
FOD też oglądałem
koleś ma niezła wiedze na temat żywienia

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a na żywo jaki byk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Kolejna wypowiedź skasowana, ale polecają też przysiad z podwójnym dnem.

Byłeś u lekarza ? Bo jeśli nie to bez sensu inwestować w suple. Czasami przy kontuzjach dochodzi do jakiś uszkodzeń w kolanie, a potem latające odłamki utrudniają pracę stawu. Przy okazji, jak doszło do urazu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
Pewnie siadał na sracz

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Byłem u lekarzów i sie leczyłem, niestety publicznie bo na prywatnego nie mam kasy. No ale nie jest źle. Jedno i drugie skręcone z naderwaniem więzadła (dzięki bogu nie zerwaniem). Lewe 2 lata temu (MCL) prawe 7 lat temu (ACL). No i waidomo szyna, potem chodzi łem na rehabilitacje i żadnych operacji nie było bo twierdzili ortopedzi że nie opłaca sie grzebać, skoro moze się udać samo zregenerować i dojść do siebie.

No ale bóle powracają w prawynm, lewe w sumie świeżo po leczeniu jeszcze. Dlatego chce zainwerstowac w suple by wspomóc regeneracje. Jak choć troche odczuje działanie to stale będe brał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
Bo nie napyerdalaj ciężkich przysiadów...i tak po zawodach sie nie tłuczesz to szkoda stawów. Ja tam kopyta robie tylko, żeby nie zmalały bardziej niż są

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Silniejsze mięśnie - silniejsza ochrona stawu kolanowego
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najciekawsza kategoria wagowa w MMA

Następny temat

Alistair Overeem poprowadzi seminarium w Polsce

WHEY premium