SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szczyle z nami nie spamuja, tu fajterzy dyskutuja!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 206504

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1663 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14465
Że dam radę na polibudzie to wiem, tylko chodzi o to budownictwo, bo to naprawdę ciężki kierunek. Złożyłem już na elektrotechnikę i inżynierię środowiska. Ale chodzi o to budownictwo. Przeczytałem że w tamtym roku próg był 210-220 pkt. Mi wychodzi 187, a nie chcę ryzykować i czekać czy się dostanę z listy rezerwowej, bo wtedy może mi przejść koło nosa pewne miejsce na elektro. No i na budownictwie duży zapierdziel na studiach. i kiedy mówię duży to mam na myśli naprawdę duży. Ciężki kierunek, bardzo ciężki.

"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
siwy nie denerwój mnie xD

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
hah;d przeciez w poznaniu masz duzo sekcji:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Widziałeś jak ona wygląda? Tyle,że za taki wybór powinien się sam yebnąć w łeb







No właśnie było widać, bo go wspierała i łaziła na każdą walkę itd.

Chvjowa sprawa z raportu policji wygląda.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
o w dupe ale pasciak;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012



dobra nutka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Noi na budownictwie duży zapierdziel na studiach. i kiedy mówię duży to mam na myśli naprawdę duży. Ciężki kierunek, bardzo ciężki.

Nosz nie osraj się. Jak myślisz ze na elektro będziesz miał lekko to sie grubo mylisz. Wybierz to co Cie bardziej interesuje - zarówno elektrotechnika i budownictwo są zayebiscie przyszłościowe i robota jest po tym od razu. Tą inżynierie środowiska se odpuść
No chyba że jestes pewny tego że nie dasz rady punktowo na budowlanke to wal na elektro od razu


Deweq no właśnie, marudzisz a masz chyba klubów w Poznaniu innych. A wakacje zawsze można rpzeznaczyc na dojepanie masy na siłce:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1068 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7451
Rap dla emo nie lóbie



BAUNSUJ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
Nom jest zdeka dla emo ale ujdzie;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
nie moge patrzec na tego gifa XD

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najciekawsza kategoria wagowa w MMA

Następny temat

Alistair Overeem poprowadzi seminarium w Polsce

WHEY premium