SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szczyle z nami nie spamuja, tu fajterzy dyskutuja!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 206459

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Oj to wstanie odurzenia wersji mogło by byc wiele , najgorsza dla nich by była wersja ninja czyli J/W wersja stereo mogła by byc tez ciekawa, choc w stanie upojenia najrozsadniejsza była by dobrego sasiada czyli hałas

Nicpoń jedyne co moge powiedziec to szukaj dalej , ale mam chwile wolnego wiec postaram sie pogrzebac jak znajde to dam znac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 583 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9976
Szukam szukam, ściągnąłem już 2 wersje, ale każda mi przeskakuje i film zamiast trwać 40 pare minut, trwa 50 pare sekund. Jakieś lipne wstawki. Będę wdzięczny za pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 583 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9976
Tak, stąd też ściągałem i mam właśnie taki problem, że film kończy się 59 sekund i nie da się tego zmienić. Coś nie tak ze wstawką jest, ale dzięki za pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Nicpoń wiesz co poszukaj w takich programach jak ARES ITD mi sie udało znaleść pozdrawiam i zycze powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Yo. Haha Bullet skąd ja znam to doskonalenie techniki w wolnej chwili przed lustrem

Manhoef widzisz a ja fizyke zaliczyłem, egzamin ustny nawet u takiego rzeźnika, co nawet nie liczyłem na to że zalicze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
Rakhu1 hah;D widze ze to normalne to ja tez sie przyznaje:D
GP na misku tez musi pojsc nie ma co;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
haha ja nawet czasami ale bardzo rzadko uprawiam też parter z cieniem jak już serio nie mam z kim poćwiczyć, albo parter z kołdrą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale ostatnio rzadziej, chociaż jak mi jakieś kombo chodzi po głowie i nie daje spokoju, to po wyjściu spod prysznica potrafie na mokro od razu przed lustro (bo mam obok prysznica) i poćwiczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 583 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9976
Haha, to ładnie chłopaki macie pod deklami
Chociaż przyznam że parter z kołdrą i miśkiem mnie rozyebał

Zmieniony przez - Nicpoń. w dniu 2011-07-05 12:31:42
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najciekawsza kategoria wagowa w MMA

Następny temat

Alistair Overeem poprowadzi seminarium w Polsce

WHEY premium