SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szczyle z nami nie spamuja, tu fajterzy dyskutuja!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 206454

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
Ja okrutna? Jestem wcieleniem dobra i pacyfizmu

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Kumple wczoraj po pijaku tarzali się w mieszkaniu. Jako, że żaden z nich nie umiał to dopiero po 15 minutach było jakieś duszenie. Przegrany nie dość, że zaczął odpływać, to jak się obudził, to się zrzygał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
Ja kiedyś na domówce musiałam udusić 5 kolesi po kolei, bo byli na***ani i nie wierzyli że dam rade
Pokazałam na jednym to reszta stwierdziała że to nie mozliwe i że mam pokazać na kimś innym i tak sie uzbierało 5 odpłyniętych zanim spłyneła na nich łaska wiary i stwierdzili że dziewczyna może jednak z łatwościa udusić kolesia

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 892 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10622
^^ O ****a fajni koledzy
B-real chyba nie w twoim mieszkaniu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
hah teraz to widac ze jestes okrutna;d swojego mezczyzne tez jak przyjdzie wstawiony to bedziesz mogla ukarac;d Ja od kiedy kolege udusilem to juz wiecej nie chce ale sie wtedy zdygalem myslalem ze zejdzie na drugi swiat:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
Eee pierwszy raz ich na oczy widziałam to nie było mi żal, poza tym jak sie nie umie pić to sie nie pije, zapłacili za swoją głupote
A faceta już raz poddusiłam, bo uniósł sie męska dumą i nie odklepał, ale dostałam od teściowej z***e tysiąclecia za to i staram sie z nim nie kulać teraz

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
W moim nie. Ja robiłem za sędziego. Pilnowałem, żeby nie roznieśli mieszkania i nikt nie zrobili sobie krzywdy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
hahahahaha:D:D Neith z tesciowa zniszczylas mi glowe:D:D:D chcialbym to zobaczyc:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Manieqq 18-letni trener sw, a zarazem gangster

Strach sie bac


Wreszcie poradzilem sobie z pakowaniem paczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
haha noc co Siwy
była umowa, że odklepuje, nie odklepał to jego peszek a wszystkiemu winna Wasza meska duma
a teściowa jakos ugłaskałam

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najciekawsza kategoria wagowa w MMA

Następny temat

Alistair Overeem poprowadzi seminarium w Polsce

WHEY premium