SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szczyle z nami nie spamuja, tu fajterzy dyskutuja!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 206461

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
A jak z rozmiarem u venuma? bo jak dla mnie to rekawy takie troche c***owe w stosunku do wielkosci reszty rasha
dlatego nie kupowalem

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ciekawy skos. Ale Bullet, Aldo jak na razie ma samych godnych przeciwników
Hominick, Faber, Brown to solidni zawodnicy.

A teraz na pas czai sie niepokonany Chad Mendes - typowy amerykanski napakowany zapasior, ale ja już wiem jak Aldo zniechęci go do obaleń


Wywiad ze Szpilą po walce:




Ktoś oglądał? Szybko poszło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Strasznie bym chciał Aldo w lekkiej obaczyć. no wiem rakhu nie mówię że leszcze ale ten skos jest 2 w rankingu światowym i tylko to miałem na myśli mówiąc 'godnym'
ja tak jak ty do czwartku jeszcze egzaminy i zdawki.. rzygam już tą szkołą

ja nie widziałem walki jak ktoś ma to zapodajcie Szpilke

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2011-06-26 14:45:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kto wie, moze jak obije wszystkich to pójdzie wyżej - tez bym chciał go w lekkiej zobaczyć kiedyś. Ale nie teraz - po co ma sie tam pchać, jak ma jeszcze troche ludzi w piórkowej do zniszczenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
No, a weź mi powiedz z kim walczy jako następny? On ma teraz jakąś kontuzje czy co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Teraz niby z Florianem ma walczyć

Szykuje sie kolejny łup dla internetowych fotomontażystów - "Florian Face"

Nie kontuzji nie ma, tylko z Hominickiem jechał na antybiotyku i miał problem ze zrobieniem wagi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Acha, Florian dostanie w*******. Walka bez sensu. Moim zdaniem ten japoniec powinien zawalczyć jeszcze na faście z Florianem o titleshota
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5793
Sorki że się wtrącam ale jeżeli Aldo w walce z Homnickiem był chory i jechał na antybiotyku to teraz gdy wyzdrowiał i powrócił do formy to nikt nie będzie mu mógł zaszkodzić...
A skosy jak to skosy zawsze było o nich głośno i potrafili się reklamować, wystarczyła jedna efektowna wygrana a ogłaszano ich przyszłymi mistrzami. Jak się kończyło każdy wie. Oczywiście jest parę wyjątków...

Nie ma okrutniejszej broni nad ludzką ambicję...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Myślałem, że mu Mendesa swatają, już ale ma kolejną walkę.... Kenny to się wszędzie wciśnie.

Macie tu jeszcze, a ja się idę próbować (t)uczyć.

















Zmieniony przez - TezAndrzej w dniu 2011-06-26 15:10:35

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
A skosy jak to skosy zawsze było o nich głośno i potrafili się reklamować, wystarczyła jedna efektowna wygrana a ogłaszano ich przyszłymi mistrzami.

Dzie tam reklamować.... JMMA jest martwe, ciężko im się przebić do szerszego grona fanów...

Muszą zapylać przez pół świata i walczyć na innych zasadach w klatce przeciwko wyśrubowanej konkurencji....

A jak się już który pokaże z dobrej strony, to go wyrvchają w dupę w decyzji, vide ostatnie przypadki.

Więc trochę hajpu im nie zaszkodzi, bo jest sporo ciekawych zawodników.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najciekawsza kategoria wagowa w MMA

Następny temat

Alistair Overeem poprowadzi seminarium w Polsce

WHEY premium