SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szczyle z nami nie spamuja, tu fajterzy dyskutuja!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 206442

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
strecho odbijam za podobny punkt widzenia.

SW to bardziej sposob zycia niz sam sport, chodze na treningi i ucze sie myslec w trudnych sytuacjach, jak bede umiał myslec bede umiał walczyc, osobsicie po treningu dobrym woda (cisowianka lepiej mi smakuje niz ....... ,tez uwazam że wakacje to stereotyp że trzeba sie wyżywac na własnym organizmie, po to sa żeby odpoczac.

Nastepna sprawa to że trenuje bo ucze sie panowac na emocjami, wiec ....

Panowie ja to samo robiłem w waszym wieku, i teraz k..... żałuje bo mogłem ten czas poswiecic na to co naprawde sprawia mi przyjemnsoci czyli sport.

a tak pozatym pozdrawiam wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
ludzie wytłumaczcie mi, jak taki pajacuch jak Hardy dostaje title shoota na gali UFC?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
mozeee dostał dlatego że wygrał 4 walki w UFC?
i dlatego ze gsp juz wszystkich innych pokonał?

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
W owym czasie to już choćby Fitch 2 czy nawet Paulo Thiago mogliby być lepsi....

Ale Hardy to Brytol, a w UFC oczywiście stara się mocno zdobywać rynek.

A że miał moooocną serię, nie licząc porażki przez DQ.

Ale zgadzam się, te jego zwycięstwa w UFC w kiepskim stylu i przeciwko takim sobie przeciwnikom. Malutki Gono, stary Davis i splyt deciszyns...

Zmieniony przez - TezAndrzej w dniu 2011-07-18 20:44:30

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
no ale seria 3 przegranych... Lytle może byc na title'a ale Hardy... juz lepszy Sadollah
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Tomek, jakie jest u Ciebie zainteresowanie masażem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Rabittt kvrwa, o czym Ty piszesz?

Bo title shota miał dawno, temu, nie chodzi Ci czasem o Main Event?

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
no sory, pomyliłem się odrobinę, dzięki za poprawienie mnie, tak jak mówisz chodziło mi o walkę wieczoru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Jeśli chodzi o to, to też nie wiem, pewnie mają największe nazwiska i biją się w stójce i ludziska to lubią. Marketing.

Bo z punktu widzenia poziomu, "wyjaśnienia" w dywizji itd. to Miller vs Bendo kompletnie bije ich pojedynek na głowę, nie ma dyskusji.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najciekawsza kategoria wagowa w MMA

Następny temat

Alistair Overeem poprowadzi seminarium w Polsce

WHEY premium