SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szczyle z nami nie spamuja, tu fajterzy dyskutuja!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 206463

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
jaki programdo mp3 polecacie cos jak winamp tyle zeby nie winamp

Foobar. Najlepszy z dostępnych.

http://foobar2000.pl/

Bardzo popularny, bardzo elastyczny, wsparcie techniczne, aktualizacje, rewelacyjne działanie, niskie wymagania sprzętowe, przejrzystość, ogromna ilość wtyczek.

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
miałem foobara, ale jakieś zmiany w wyglądzie to czarna magia


Teraz mam AIMP i jestem zadowolony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 3897 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50633
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
kuuurwa dowiedzialem sie wlasnie ze kilka starych monet jakie kiedyś zbierałem (2zł)
jedna jest warta 400zł xD i jeszcze dwie inne tak po 100 xD

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
jaka dokładnie, bo też mam kilka ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mam w chooooy monet na chacie, z całego świata, zarówno kolekcjonerskich jak i użytkowych, tylko że to pamiątka po moim zayebistym dziadku wiec nikomu nie oddam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816




Pozdrawiam wszystkich …no prawie wszystkich

Nie udało się niestety skrócić banicji, więc odebrałem przedłużkę od szanownego FODa i spyerdoliłem na plaże, oto jak to przebiegało mniej więcej wręczanie:




Na urlopie spotkałem jednak FOD-a i sobie wyjaśniliśmy wszystko
http://s2.ifotos.pl/img/kacza-opi_hwxsaqn.gif " data-lightbox="zdjecia" data-title="http://s2.ifotos.pl/img/kacza-opi_hwxsaqn.gif ">http://s2.ifotos.pl/img/kacza-opi_hwxsaqn.gif " alt="" />



- spróbuję twardo trzymać sie zasad forum/działu;
- jeśli w danym temacie będzie polemika nie związana z tymże tematem, a wywołująca mnie do przysłowiowej tablicy – mych odpowiedzi szukajcie w spamie (w tematach postaram nie będę robić OT);
- a jeśli pomimo tego noga mnie się powinie – to modzi wiecie co ze mną zrobić:




Na urlopie miałem troszkę czasu (nie zawsze pogoda przecież była na plażowanie) – przygotowałem się trochę. W dziale był przynamniej spokój – to trzeba przyznać. Po zbanowaniu niektórych – moderatorzy mieli mało roboty- w końcu sezon ogórkowy – więc tak jak być powinno. Sezonowcy na plaży, Pudzian nie walczy, prawdziwi fighterzy na treningach, inni na urlopie. Nawet temat typu:
https://www.sfd.pl/KSW_17-t764123.html
swobodnie funkcjonował
A mój:
https://www.sfd.pl/KSW_17__kto_z_kim,_gdzie_i_kiedy_-t743711.html
jak był zamknięty – tak zamknięty pozostał Dlaczego ..? Odp – bo to mój temat
Ale już się w sumie zdążyłem przyzwyczaić
Powstało kilka nowych pozycji:
typu, „jaki jest wasz ulubiony zawodnik /kategoria wagowa „ (nic do tych tematów nie mam – żeby nie było!) – w sytuacji, gdy ja bym je zakładał – długo nie utrzymałyby się na „rynku” – powód: ksywa ankietera.
to przecież też żadna nowość, aczkolwiek warta przytoczenia

Z cyklu „bezpośrednio do”
@ rakhu: ……………….. a dobra, bo cały zestawik był przewidziany do niego, ale , jako że to nic nie daje, więc dam sobie spokój. Co zrobić. Jedno muszę Ci przyznać – nie jesteś jak przysłowiowa chorągiewka…tylko jak przysłowiowa menda

@daniellew : Sanctum nie oglądałem, wiec jak podpierasz się moją oceną filmu – daj linka do mej wypowiedzi i nie wprowadzaj nikogo w błąd. Co do filmów – Ondskan sobie obejrzyjcie – dobry shit!!!

@nieith: szkoda,że bark nadal boli. Ps. W ZUSie trzeba było troche pociemniać, a nie jak grzeczna dziołcha pokazałaś jak jest faktycznie. Tam baby przyzwyczajone są do takich przypadków, co gość prawie nie chodzi (oczywiście po wyjściu z gabinetu wstaje z wózka ) Ps. BM-kę sprowadziłaś?
Ps. 3: bazuje na tym co kiedyś pisałaś – że znasz się na zartach




@manieq: widzę ,że przestałeś ćpać…? btw.. pannę Ci znalazłem w Ciechocinku:




@ strzecho: ginokolarz jak się patrzy! (żart stary) – dobra budowa

@ dymek: gratki dostania się na studia (i wyniku matury).

@ helss: – też gratki

@ wojt: tak. Mam tapetę z bezludną wyspą i w pokoju spędzam urlop…przed ukochanym SFD oczywiście

@ fod :136 kg – normalnie strach się bać Ciebie w realu (w wirtualu już się boję => bany ) , 120 na bary w seriach…? Ja brałem 110 z tym że bez wspomagaczy (teraz nie wiem czy 90 bym dygnął). Miałeś redukować już dawno (wojt też Ci to radził), ale widzę,że maaaasa wciąga jednak

@ siwy: wziął się za parter – tak trzymać – ostatnia walka, którą na forum zarzuciłeś pokazał spore braki w tej płaszczyźnie, a że trening czyni mistrza, więc – będzie dobrze.

@ b-real: jakieś opinie w sprawie pulsomierza, co go sobie ostatnio nabyłeś?

@ tomek: chyba coś od Manieqa nabyłeś ( opis powodu mego Bana )

@ looopez – piona również.

@ tezandrzej: wiem,ze Ci się spodoba:





@ do wszystkich antykaczkowskich:






Zmieniony przez - kaczka41 w dniu 2011-07-21 12:44:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 583 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9976
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311




PS. Zgadnij kto to ?


Pulsometr ok, chociaż mało biegam

Zmieniony przez - B-REAL w dniu 2011-07-21 13:02:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
Kaczka nie musiałam ściemniać i bez ściemniania dostałam to co chciałam
Co do fotki to ja mam poczucie humoru, Maciek też, teraz miejsmy nadzieje że jego dziewczyna też

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najciekawsza kategoria wagowa w MMA

Następny temat

Alistair Overeem poprowadzi seminarium w Polsce

WHEY premium