Witam mam problem z ułożeniem planu ćwiczeń na masę. Czytałem już dużo komentarzy o tym jak cwiczyć, ale każdy pisze inaczej. Jedni mówią aby ćwiczyć z ciężarem 80-90% maksymalnego ciężaru który mogę podnieść jeden raz, do tego od 4 do 6 powtórzen po 4 serie na każdą parię ciała. Inni mówia aby wykonywać większą liczbę powtórzeń.
Proszę o pomoc jak ułożyć dobry plan. Chodzi mi o plan na 3 dni w tygodniu. Chodzi mi tylko o dobranie planu, diete ułożę samemu.
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 20
Waga: 50
Wzrost: 170
Cel treningowy: zwiekszenie masy
Staż treningowy na słowni: krótki
Uprawiane inne sporty: brak
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): sztanga, sztangiełki
Dieta: w trakcie
Przeciwskaznania medyczne: brak
Zażywane suplementy: brak
Proszę o pomoc jak ułożyć dobry plan. Chodzi mi o plan na 3 dni w tygodniu. Chodzi mi tylko o dobranie planu, diete ułożę samemu.
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 20
Waga: 50
Wzrost: 170
Cel treningowy: zwiekszenie masy
Staż treningowy na słowni: krótki
Uprawiane inne sporty: brak
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): sztanga, sztangiełki
Dieta: w trakcie
Przeciwskaznania medyczne: brak
Zażywane suplementy: brak
Krzysztof Piekarz