Witam wszystkich serdecznie, od kilku lat mam mozliwosc sprowadzenia odzywek ze stanow lecz dopiero teraz chcialbym sie na to zdecydowac - jako ze nie jestem bieglym w tym temacie pytam tutaj (Drugi temat zalozony w "dopin*u" o cos mocniejszego :D).
jakie odzywki polecacie ? nie chcialbym wydac wiecej niz 1000 zl a potrzebne mi cos na podtrzymanie pompy,
cos innego na niezlego kopa dodatkowej masy (nigdy za malo) i jeszcze cos co wytopi ze mnie tluszcz jak z kielbaski na ogniu. moze temat troche infantylny ale w skrocie opisalem moje potrzeby - jezeli takie specyfiki nie istnieja to prosze o najlepsze propozycje odzywek ze stanow ktore ciezko spotkac po naszej stronie oceanu.
jakie odzywki polecacie ? nie chcialbym wydac wiecej niz 1000 zl a potrzebne mi cos na podtrzymanie pompy,
cos innego na niezlego kopa dodatkowej masy (nigdy za malo) i jeszcze cos co wytopi ze mnie tluszcz jak z kielbaski na ogniu. moze temat troche infantylny ale w skrocie opisalem moje potrzeby - jezeli takie specyfiki nie istnieja to prosze o najlepsze propozycje odzywek ze stanow ktore ciezko spotkac po naszej stronie oceanu.
nie zapominaj o aspekcie duchowym. SOG'i poproszę.
Krzysztof Piekarz
