SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywki ze Stanów

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7388

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam zamiar zamówić odrzywki z USA ze strony Bodybuilding.com ale nie znam sie za bardzo na tamtym rynku i nie wiem z jakich firm najlepiej wziąć produkty. Uważacie, że Scitec Ultra Pure Cretine 500g + 5lbs Optium Nutriton 100% Whey Protein bedzie dobrym wyborem? Czy lepiej zakupic AST Micronized Creatine 550g + SciFit Extra Strength HMB 750mg 120kaps. + HDT L-Glutamine 500g? Z tym że ten drugi zestaw jest droższy i nie wiem czy oplaca mi sie doplacic czy efekty beda podobne. I na koniec jeszcze jedno pytanko wiecie może czy przy takim zamowieniu ze stanow bede musial placic clo??? Z góry dziekuje za wszystkie ODP.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 736
...zapomnialem dodac, ze z tego co sie orientuje to nie placi sie zadnego cla podczas zamawiania paczki dlatego ze tym sie juz zamuja firmy ktore prowadza wysylanie produktow poza granie usa, a koszt przesylki jest drogi dlatego ze tam juz sa narzucone oplaty graniczne, podatki i przesylka.
Ten kto ma zamiar kupowac cos z usa radze przekalkulowac sobie wszystkie ceny i koszty przesylek 3 razy! Moze i sie bardziej oplaca jak sie zamawia cos w wielkiej ilosci lub z kolegami, wtedy to "moze" ma sens ale zeby zamowic jedna czy dwie odzywki to na moja glowe nie ma to sensu.

-=- peace -=-

masa, masa i jeszcze raz masa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
radze nie zamawiac ciezkich rzeczy /odzywek bialkowych..etc../ bo koszt przeszylki moze cie zwalic z nog..;)

btw..jezeli napiszesz maila zeby nie przykleiali rachunku na paczce..to raczej go nie zaplacisz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale ja już wszystko przekalkulowałem i jeżeli bierzemy suple i odżywki w pare osób to mi wychodzi i tak o wiele taniej niż u nas. Tylko nie wiem czy wybralem produkty dobrych firm i który z tamtych zestawów ma wieksza moc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
jezeli chodzi o produkty z us...to napewno wybral bym cos innego.../i nie chodzi tu o producentow/..dla mnie bez sensu jest sciaganie bialka..czy kreatyny ze stanow...

btw..jakich efektow sie spodziewasz...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To jakie suple polecasz w miare normalnej cenie? Tylko ja mam 17 lat to bez prohormonow, zma itd. A efekty to oczekuje podobne jak do wczesniejszego cyklu czyli jakies 7kg wagi i 2cm w lapce. Wczesniej bralem Creatine Instant Multipowera 250g + 4,5kg Whey Gainera Olimpa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
niestety cos nie dziala i nie wiem ile masz lat /nie widze profilu/..

proponuje skupic sie na diecie...jako jej uzupelnienie odzywka bialkowa/gainer/bulk/carbo.../zakupione w polsce..bedzie ekonomiczniej a efekty identyczne/...w zaleznosci od zapotrzebowania...

btw...zma...nie podnosi tescia jak pisza na reklamach..mozna go smialo brac..nawet w modym wielku...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
nie wiesz ile ma lat? ja tez nie, ale sadzac po charakterze pisma stawial bym na 17...

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
to po kiego zamawiac cos ze stanow skoro to jest u nas? mowie o carbo,bialko.To wszystko jest na tym samym poziomie.O wiele taniej? a doliczyles przesylke wazaca pare/nascie kilogramow?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1117
Ja bralem kreatyne w kapsolkach ze USA. Firma to PRECISION ENGINEERED byla bardzo dobra. W chwili obecnej clo placi sie jezeli wartosc paczki przekroczy 50 dolców a ile wynosi clo to nie mam pojecia. Wtej chwili mam ta sama kreatyne i zma tej firmy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 899 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6843
Wspomagaj rodzimy rynek a nie zagraniczne infrstruktury panst i tak bogatych

--- If you are a feyenoord fan, surrender or you die -- AJAX AMSTERDAM NA ZAWSZE ---
------ Założyciel mafii Strong Man i zastęca szefa mafii ------
[][]----[][] STRONG MAN [][]----[][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
W kazdym badz razie clo to nie jest problem, zawsze mozesz sie dogadac ze sklepem aby wpisal mniejsza wartosc paczki i nie kladl rachunkow do srodka,ani na zewnatrz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywki dla kickboxera

Następny temat

HMB - Pytanie.

WHEY premium