SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywki ze Stanów

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7386

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tylko że u nas za dobre białko 2250g trzeba zapłacić około 200zl a tam tylko 28$ więc nawet gdy dojdą koszty przesylki i tak mi wychodzi taniej tym bardziej, że koszty przesyłki dzielimy na kilka osob. I jeszcze nie odpowiedzieliscie mi na jedno pytanko: Lepiej brac kreatynę + hmb + l-glute czy cykl kreatyny z dobra dietą uzupełnianą białkiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ronin ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1666 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12622
ale nie ma sensu tachania wiekich wiader , z usa sie bierze to co u nas niosiagalne ph, efka i itp. A bialko za 28 $ to pewnie whey jak unas i spokojnie w polsce dostaniejsz w cenie 150 , a takie duze paczki to to moim zdnaiem wieksze ryzyko. Zreszta po co sie pytasz skoro kazdy ci radzi nie zamawiac a ty swoje.

członek.mafia.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dokładnie super bialko np ultimate dostaniesz te wage za 150 zł
ale jak chcesz zamawiaj
bedziesz madrzejszy po szkodzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 168 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3009
Ja mam dostep do np. optimum whey 9,4kg (20IB - 2 po 10IB paczki) za 630zl. Serwatke treca 0,5gk kupuje teraz za 63zl. Czyli za TREC'a musze zaplacic za ta sama ilosc prawie 1200zl!!! Wiec jakim niby sposobem ma sie to nie oplacac??? Z tego co sie orientuje optimum to jedna z lepszych marek na amerykanskim rynku...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tyle samo zapłacisz za optimum i za ultimate w karaju!
a bez zryzyka z tak ciezką paczką!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 168 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3009
bulmastif...gdize tak tanio kupie optimum? Slyszalem ze maja kosmiczne ceny.mialem propozycje zakupu za 488zl paczke 4,2kg... i o co dokladnie chodzi z tym ryzykiem ciezkiej paczki? Przeciez cena nie musi byc widoczna ani na zewnatrz pudla ani wewnatrz. przy zakupie 2 opakowan ciezko dapatrzec sie podejrzebia o chandel tym bardziej ze to jest dla osoby prywatnej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 48
Po co Ci odżywki z US. Nasze krajowe są równie dobre a nawet lepsze i cena idzie w parze z jakością.
Jak kupisz jakiegoś bubla z US to nawet nie będziesz miał jak zareklamować.
Ja osobiście jestem zadowolony z Olimpa. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2141 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18809
.. kalkuluje sie tylko to czego nie dostaniesz w kraju badz co dostaniesz taniej za oceanem ... ja osobiscie regularnie zamawiam bo taniej tluszcze DHA i EPA (tzn. Omega 3), CLA, a ze jem tego sporo to rzeczywiscie ma to sens ... nie wspominam o efce )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 118 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2749
że tak wtrące swój problem.
Wie ktoś ile kosztuje koszt przesyłki takiej paczki.
Chcialbym zamówić ephedrine ( 60 kapsulek ) więc chyba mala paczka :P.
I na jakim portalu ?

co wy mi tu imputujecie?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ronin ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1666 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12622
tłumaczenia jak małemu dziecku, to jakbys kupował w stanach cześci do maluch bo sa tańsze o 5% , bierz to czego nie ma. Najpewniej i najszybciej ida paczki taki małe np ok 20 opk w stylu thermy pro(tych gabarytów) takie paczki mam zawsze w 3-5 dni. A duze kartony o wadze 4-6 kg to juz inna sprawa.

członek.mafia.hardcor.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywki dla kickboxera

Następny temat

HMB - Pytanie.

WHEY premium