cwicze od pazdziernika poczatki byly okropne - skrzywienie kregoslupa biceps 28 klatka obwisla - typowa postawa osoby siedzacej czesto przy kompie
teraz od pazdziernika zaczalem chodzic na silownie ograniczylem bardzo komputer, jezdze na rowerze czesto i sadze ze sie zmienilem - klatka 109 na wdechu biceps 34,5 waga 72 nie pytam sie co poprawic bo wiadomo ze wszystko tylko sie zwracam z pytaniem czy mam dobra genetyke na co zwrocic szczegolna uwage i ogolna krytyka tylko bardzo bym prosil o kulture
pozdrawiam wszystkich
bede zdjecia dawal co jakis czas poniewaz nie mam abonamentu - w rzeczywistosci troszke lepiej niektore rzeczy wygladaja
..::Najlepsza dieta codzienna mineta:..
Krzysztof Piekarz
)=-Red : "Nasze Zdjęcia"-=(
Troche chudy jestes
Zamiast robic sobie foty idz lepiej po kawalek chleba z twarogiem lub zrob sobie 
Doradca w dziale Sporty Extremalne 
