Mam pytanie
!!!
zamówiłem kreatyne prolab 300 gram wizałem 3 dni po 25 gram i w 3 dniu w nocy nie mogłem usnac miał niespokojny usnałem dopiero nad ranem za pomoca leków czy moze to byc skutek uboczny tej kreatyny ???
prosze o pomoc brac ja czy nie?czy w mnieszych dawkach???
kratyne biore juz nie pierwszy raz tylko ta co brałem to zawsze kupowałem w sklepie a nie przez internet!!!
lubie tez fifinki!!!
!!!
zamówiłem kreatyne prolab 300 gram wizałem 3 dni po 25 gram i w 3 dniu w nocy nie mogłem usnac miał niespokojny usnałem dopiero nad ranem za pomoca leków czy moze to byc skutek uboczny tej kreatyny ???
prosze o pomoc brac ja czy nie?czy w mnieszych dawkach???
kratyne biore juz nie pierwszy raz tylko ta co brałem to zawsze kupowałem w sklepie a nie przez internet!!!
lubie tez fifinki!!!
Krzysztof Piekarz

.Wyluzuj, a nie nocami moze bedziesz sie martwil ze masa Ci spadnie jak przebiegniesz z 200m nastepnego dnia