Pierwszy tydzień dam delikatny plus kaloryczny w 2 będzie 0, a później będę schodził nie trzymając się żadnego schematu po prostu eksperymentując ale nie narażając organizmu na gwałtowny spadek kalorii. Nie jestem w stanie powiedzieć konkretów bo jak każdy wie należy obserwować reakcje organizmu i ciała. Wołowinka będzie min. 2 razy w tygodniu, morszczuk pieczony co 2 dzień oczywiście pierś z kurczaka i masa warzyw. Co do węgli strasznie lubię makaron (mąka durum) i ryż basmati. Przed treningiem będzie ryż brązowy lub kasza gryczana, a po treningu coś o wyższym IG czyli np. biały. Nie układałem sobie jeszcze konkretnej diety, ale muszę to zrobić ponieważ faza początkowa jest najważniejsza, przy kolejnych można już samemu odejmować gramowo. W pewnym momencie redukcji wrzucę MCT przed treningiem. Co do treningu moim zdaniem jest ciekawy plan będzie się opierał na ćwiczeniach, których nie ma w obecnym planie treningowym, więc nowe ćwiczenia=nowy bodziec dla mięśni oprócz tego połączenie grup mięśniowych też będzie mi obce więc może być ciekawie
Jedynie z nogi będą u mnie kulały tzn. mam problem z lewym kolanem, kolejną sprawą jest to że nie chcę zwiększać ich objętości. Po treningu siłowym będą interwały, a od 6 tygodnia w DNT aeroby rano na czczo. Suplementacja około treningowa to 3x Burn & Shape + 9g BCAA przed treningiem, po treningu siłowym porcja Xtreme 3R z FA + carbo później interwały, a po interwałach normalny posiłek. Gdy wejdę na aero na czczo będzie 16 caps Machine Man Combo + 6g BCAA (zależy od wagi),a po aero przybiegam na posiłek, który zawsze składa się z prochu (źródło białka) bo inaczej nie mogę i będzie to WPI, więc BCAA mogę sobie odpuścić. Na zdjęcia musicie poczekać bo jak dam teraz to w maju już nie dostaniecie
więc wybór hehe
Zmieniony przez - Vexel w dniu 2011-04-20 07:39:23
Jedynie z nogi będą u mnie kulały tzn. mam problem z lewym kolanem, kolejną sprawą jest to że nie chcę zwiększać ich objętości. Po treningu siłowym będą interwały, a od 6 tygodnia w DNT aeroby rano na czczo. Suplementacja około treningowa to 3x Burn & Shape + 9g BCAA przed treningiem, po treningu siłowym porcja Xtreme 3R z FA + carbo później interwały, a po interwałach normalny posiłek. Gdy wejdę na aero na czczo będzie 16 caps Machine Man Combo + 6g BCAA (zależy od wagi),a po aero przybiegam na posiłek, który zawsze składa się z prochu (źródło białka) bo inaczej nie mogę i będzie to WPI, więc BCAA mogę sobie odpuścić. Na zdjęcia musicie poczekać bo jak dam teraz to w maju już nie dostaniecie
więc wybór hehe
Zmieniony przez - Vexel w dniu 2011-04-20 07:39:23