SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plażówka z Iron Horse Burn & Shape- Vexel. Start str. 3

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13346

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 687 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7696
11.05.2011

Dzień wolny od treningu i tylko w tym tygodniu tak jest Jednak zdecydowanie był mi potrzebny bo się zregenerowałem.
Posiedziałem troszkę z Dorotką na telefonie i doszliśmy do wniosku, że carbo po treningu wyrzucę i zostanie samo 3R. Posiłek po treningu jem do 40 minut, więc okno anaboliczne jest jeszcze szeroko otwarte.
Wypiłem również hydrolizat z FA, rozpuszczalność tragiczna , nie wiem czemu tak ale po prostu grudy wielkości paznokcia. Od następnego tygodnia zwiększam B&S przed treningiem do 3 tab.

P.S Dorciu wiem, że tab mały błąd się wkradł.


Zmieniony przez - Vexel w dniu 2011-05-12 11:20:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 687 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7696
12.05.2011

TRENING:
KLATKA:
Rozpiętki na ławce skośnej 6x15/8x15/8x12,5/10x12,5
Wyciskanie hantli na ławce poziomej 6x27,5/8x25/8x22,5/10x20
Wyciskanie sztangi na skośnie dodatnim 6x60/10x55/12x50
Wyciskanie sztangi głową w dół 8x65/10x60/12x60
Ściąganie przed klatkę rączek górnych wyciągów 8/10/12 (nie pamiętam, robiłem na wyczucie)

DIETA:

Śniadanie bez zmian na razie mi wchodzi więc go nie zmieniam.
Drugi posiłek w pracy składał się ze 150g ligawy (wołowina) 50g kaszy gryczanej, 15g oliwy oraz pomidora. Drugi z 40g odżywki białkowej, 50g kaszy gryczanej, warzyw oraz 15g oleju lnianego.
Na zdjęciu 450g czyli 3 porcje.









Przed treningiem zjadłem 150g fileta indyczego duszonego, 50g makaronu, marchewkę i 10g MCT. Po treningu był sam makaron i filet.





SUPLEMENTACJA:

Bez zmian. Poniżej zdjęcie 10 caps MMC, 20g izolatu i 25g moreli suszonych, które wkradły się na zdjęcie, a elementem suplementacji nie są






Samopoczucie wyśmienite, wszystko w jak najlepszym porządku, tfu tfu żeby nie zapeszyć.

Pozdrawiam.




Zmieniony przez - Vexel w dniu 2011-05-12 21:55:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 687 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7696
13.05.2011

TRENING

PLECY
Podciąganie sztangi w opadzie tułowia do brzucha LUDZIE POGŁUPIELI I ZAJĘLI GRYFY WIĘC ZROBIŁEM HANTLAMI 6x30/8x27,5/8x27,5/10x25
Martwy ciąg 6x110/8x100/10x90
Ściąganie do klatki piersiowej górnego drążka wyciągu (chwyt szeroki) 10x60/10x60/10x60
Poziome przyciąganie do brzucha drążka dolnego wyciągu 10x50/10x50/10x50 Idealne ćwiczenie, najszerszy zwariował
Podciąganie na drążku chwyt szeroki 4x max tutaj śmiech bo nie dałem rady podciągnąć się więcej niż 2 razy, więc dokatowałem plecy ściąganiem drążka

Po treningu zrobiłem przedramię.

DIETA:

Rano oczywiście omlecik
II posiłek wołowinka z kaszą gryczaną i 15 ml oliwy. Posiłek III składał się z 40g białka 50g wafli ryżowych (wyjątkowo, staram się unikać produktów przetworzonych) i 15 ml oleju lnianego Dziś przed treningowy zjadłem w pracy ponieważ miałem kilka sprawek do załatwienia po pracy, poszło 150g indyka, 50g gryczanej i 10 ml oliwy. Po treningu 150g indyka i 80g ryżu białego długoziarnistego.

Żeby was nie zmylił fakt, że nigdzie nie ma warzyw (przynajmniej na zdjęciach). Świeże surówki przywozi mi brat zaraz po przyrządzeniu przez kucharki.

Poniżej wyprawka do pracy:





SUPLEMENTACJA:

Znalazłem ostatnią próbkę Iron Pumpa (opinie o nim zamieszczę w odpowiednim dziale) połączyłem z BCAA i B&S ćwiczyło mi się znakomicie, jest to przed treningówka w sam raz dla mnie. Nie ryje łba i zapewnia odpowiedni komfort i koncentrację podczas ćwiczeń.









Mimo gwałtownych zmian pogodowych samopoczucie dobre. Chociaż trochę ziewałem, ale winę zwalam na fakt, że to koniec tygodnia.

Przez weekend nic nie wpiszę bo jadę na komunię. W poniedziałek mam egzamin w innym mieście, już wybrałem siłownię na której zrobię trening dieta będzie trzymana na 90% przynajmniej. Wpiszę się w pon wieczorem albo we wtorek.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1917 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34027
:) życzę powodzenia :)

IHS TEAM.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 185 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 826
widzimy ze Kolega solidnie podchodzi do tematu.... życzymy powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 687 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7696
Dziś pomagałem ojcu na działce dieta była trzymana bez problemu. Właśnie szykuję się do wspominanego wyjazdu oprócz poniższej zawartości walizki gotuję kilogram piersi z warzywami kaszę ugotuję w hotelu.





3majcie kciuki w poniedziałek... mam egzamin z Prawa Międzynarodowego... grrr!

Dziękuję za motywujące wpisy

Zmieniony przez - Vexel w dniu 2011-05-14 20:52:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DORAFIT I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1551 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3565
Hej Dorian :)
A nie masz może na siłowni takiej maszyny, która pomaga w podciąganiu na drążku? Ma taka małą ławeczkę jako podpórkę na kolana- jest super. Jeśli nie popros jakiegoś znajomego,by Ci pomagał w podciąganiu poprzez chwyt za nogi. Ja tym sposobem nauczyłam sie sama podciągać

Jak było na Komunii? Mam nadzieje,że kulinarne pokusy były tylko nie męczyły Cie i miałes w głowie tylko swój cel!
Napisz, jak poszło na egzaminie! Pochwal się

IHS TEAM
Ekspert IHS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 687 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7696
16.05.2011 r.

Trening bicepsa i tricepsa wyglądał identycznie jak tydzień temu.
Jeśli chodzi o maszynę, niestety Dorciu nie ma czegoś takiego, a o chwytaniu za nogi wiem bo czasami stosuję. Moje miasto jest za małe żeby ktoś zainwestował w porządną siłownię... ale nie ma co narzekać

DIETA:

Oczywiście wyjazdy to zgroza każdego. Moja dieta była trzymana w 80%. Była kasza gryczana, były wafle ryżowe, gotowany kurczak i białko. Tłuszcz pochodził z orzechów i migdałów.

SUPLEMENTACJA


Tak jak mówiłem zwiększyłem do 3 tabletek porcję B&S. Reszta bez zmian.
Zastanawia mnie fakt ile beta alaniny siedzi w 3R, że nie jest ona odczuwalna, a po Iron Pumpie nawet d*pa mnie swędzi... poważnie może chodzi o jakość składnika.


Egzamin porażka, tzn. była to zerówka po minucie wyszedłem razem z 3/4 osób nie oddając kartki aby ocena nie była wiążąca. Pytania kosmos wole się douczyć niż ryzykować.
Dania komunijne fakt kusiły. Jednak był filecik z kurczaka więc zjadłem z pomidorem i ogórkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DORAFIT I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1551 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3565
Cóż, next time sie douczysz i będzie git majonez ;)
Fajnie,że dieta była- chyba pomysleli o Tobie na tej Komunii, skoro w menu znalazły sie cyce kuraka!

IHS TEAM
Ekspert IHS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 687 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7696
17.05.2011 r.

TRENING:

Wyciskanie na maszynie 8x100kg/10x100kg/10x100kg/12x90kg
Prostowanie nóg na maszynie siedząc 6/8/8/10 (ciężar max, nie wiem ile było)
Uginanie podudzi na maszynie leżąc 6x40kg/8x35kg/8x35kg/10x35kg
Wspięcia na palce 4xmax

DIETA:

Bez zmian. Rano omlet, w pracy wołowina z kaszą gryczaną, przed treningiem ryż brązowy z piersią, po treningu makaron durum z piersią, przed snem odżywka białkowa z masłem orzechowym. Ostatnio zajadam się pomidorkami cherry z Biedry za 500g 2,49 zł
Niżej wołowina z kaszą gryczaną.






SUPLEMENTACJA:


Po zwiększeniu dawki B&S zwiększone uczucie gorąca, pobudzenie i chęć do treningu. Czyli tak jak ma być Reszta bez zmian, regeneracja wzorowa przy 30g BCAA i 7g glutaminy dziennie.

Po za tym wszystko okeeeej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Iron HORSE Series L-Carnitine Liquide 500ml! NOWOŚĆ!!!

Następny temat

Wesołych świąt Wielkanocnych !

WHEY premium