SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plażówka z Iron Horse Burn & Shape- Vexel. Start str. 3

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13289

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 687 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7696
Zgodnie z rozpiską wstałem o 5.50 wrzuciłem 10g Flexitu 8 tabs BCAA i 2 Burn & Shape. Po pół godziny zrobiłem cardio i myślałem, że płuca wypluję... mam nadzieję, że kondycja mi się poprawi i będę mógł zwiększać ilość sesji oraz bawić się czasem.

Po 10 caps. Machine Man Combo oraz 20g WPI.

Na śniadanie zjadłem omlecika 70g płatków owsianych zmielonych na proch w młynku do kawy, 2 jajka troszkę mleka żeby rozrobić, 25g moreli suszonych (najlepsze źródło potasu) oraz 10g orzechów włoskich, wszystko na 1,5 minuty do mikrofali i wychodzi pyszny omlet. (zdjęcie przed włożeniem do mikro)





Do pracy po 50g ryżu, 40g WPC + WPI, 150g piersi duszonej w warzywach no i oczywiście tłuszcze w postaci oliwy z oliwek i oleju lnianego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Przepraszam, że sie wpieprzam , ale nie lepiej Ci dawać wypiski wieczorem z całego dnia?
Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 687 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7696
Okej racja. będzie bardziej przejrzyście. Nastąpiła pomyłka nie cardio tylko HIIT.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 273 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1028
ojjjj tak, HIIT daje po płucach solidnie;))

Golden Lion - nowa, farmaceutyczna jakość na polskim rynku suplementów.


PREZENTACJA FIRMY - http://www.sfd.pl/-t668545.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Zgadzam sie z wami:) Pewnie niedługo będzie wypiska;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 687 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7696
Właśnie zarzuciłem ZMA. Jeśli chodzi o trening to był ostry, czułem jak rozrywa mi biceps i triceps. Odpoczynek między seriami wynosił 20-30 sec, a że trening był to wyczerpania mięśniowego, więc różnice w ciężarach są zrozumiałe imo.

BICEPS:
Unoszenie przedramion ze sztangą stojąc 6x45kg/8x35kg/10x20kg/12x15kg
Unoszenie przedramion ze sztangą łamaną leżąc przodem na oparciu ławki skośnej 8x25kg/10x15kg/12x12,5kg/12x10kg
Unoszenie przedramion ze sztangielkami na ławce skośnej 10x12,5kg/12x10kg/15x7,5kg
Oczko "21" 3x12,5kg

TRICEPS:
Wyciskanie sztangi leżąc (chwyt wąski) 6x70kg/8x60kg/8x60kg/10x60kg
Francuskie wyciskanie hantli siedząc 6x10kg/8x10kg/8x7,5kg/10x7,5kg
Prostowanie ramion stojąc przy wyciągu 10/10/10 x 22,5kg (nie pamiętam:/)
Pompki na poręczach 8/12/12

DIETA:

W pracy zjadłem to we wpisie ze zdjęciami. Przed treningiem 60g kaszy gryczanej 150g pierś z kury, warzywa i 10 ml MCT. Po treningu 80g ryżu i 150g piersi. Przede mną albo białko zagryzione 15g masła orzechowego albo twaróg.

SUPLEMENTACJA:
Tak jak we właściwej rozpisce, jedynie 3R zacznę jutro bo BCAA miałem już od kilku dni w shakerze i nie chciałem żeby się zmarnowało.

Zmiana pogodowa (skok temperatury i przebywanie na słońcu odbija się u mnie bólem głowy, niestety). Mam nadzieję, że jutro będzie lepiej. Ach no i jutro będę miał już sprawy aparat to będzie więcej zdjęć.

Jeśli macie jakieś uwagi proszę mówić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 687 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7696
10.05.2011 r.

Dziś trening nóg odpuściłem... dlaczego? Bo poranny "jogging" doprowadził to potężnych mikro urazów potocznie zwanych zakwasami. Tak więc zrobiłem barki, jak widać prawidłowo bo czuję każdą ich część, ciężary takie jak widzicie, nie są duże, ale liczę na prawidłową technikę, no i oczywiście przerwy 20 sec... oj.

TRENING:


NARAMIENNE:
Wyciskanie sztangi zza głowy 6x60kg/8x50kg/8x50kg/10x40kg
Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia chwyt szeroki 6x40kg/8x40kg/8x30kg/10x30kg
Unoszenie hantli bokiem w górę stojąc 10/10/10x7,5kg
Unoszenie hantli w opadzie tułowia 10/10/10x10kg
Naprzemienne unoszenie hantli przodem w górę stojąc 10/10

CZWOROBOCZNE:
Szrugsy ze sztangą 8x78kg/10x68kg/10x68kg/12x68kg

DIETA:

Zrealizowana w 98%, te 2 % daje na niedokładność wagi

Na poniższych zdjęciach 100 g ryżu (2 porcje), 150g piersi i 400g brokułów. Na zdjęciu zabrakło białka, które oczywiście zostało wypite W pracy trzymam olej lniany i oliwę z oliwek.










SUPLEMENTACJA:


Dziś poszła pierwsza porcja 3R smak mi bardzo odpowiada (Fruit Punch) czuć zapach Ameryki, tzn. tej chemii, którą nafaszerowane są tamtejsze słodycze, co nie zmienia faktu, że jest smaczne

Poniżej 8 tab BCAA 2200, 2x Burn & Shape oraz Flexit.





Na razie nic nie piszę o produkcie priorytetowym ponieważ chcę dać mu czas żeby się rozkręcił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DORAFIT I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1551 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3565
Fajne okularki na fotach-hehe
Dorian, powiedz, dlaczego masz nierówne ilości węgli w każdym posiłku? Jaki jest cel tych róznic? Ps. Burn&Shape to tablety nie kapsułki.

Relacje prowadzisz fajowsko-oby tak dalej. Masz może dostęp do wagi, która daje dokładny popmiar skladu masy ciała?
Tkanka tłuszczowa, woda, mięsnie w procentach itp?
Warto byłoby taki pomiar zrobić teraz , za 2 tygodnie, za 4....
:)

IHS TEAM
Ekspert IHS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DORAFIT I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1551 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3565
Mam nadzieję,że juz więcej nie bedziesz opuszczać treningów-zwłaszcza nóg!!
Nie ma,że boli!!

IHS TEAM
Ekspert IHS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 687 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7696
Nie będę nie będę, nie mam dostępu niestety musiałbym poszukać w mieście. Około treningowo i na śniadanie- jako najważniejsze posiłki delikatnie zwiększyłem, myślę, że ostanie dwa tygodnie zostaną tylko śniadanie i około treningowe z węglami, reszta mięso i warzywa.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Wesołych świąt Wielkanocnych !

Wiecej