SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jak dawkować odżywki

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2315

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 846
Witam.
Mam zakupione odzywki: (Ostrowia Wpc 80,Bcaa z Actilabu w płynie)(bendę zamawiał z olimpu bcaa)
I niewiem jak dawkować,
Trening mam rozłożony w ten sposób
Poniedziałek-Siłownia
Wtorek-Aeroby
Sroda-Siłownia
Czwartek-Aeroby
Piątek-Siłownia
Sobota-Aeroby
Niedziela-wolne
Proszę o odpowiedzi Pozdrawiam ;)

"Trening czyni mistrza,ale chemia czyni cuda"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1120
aeroby wykonywane zaraz po treningu siłowym działają od razu, więc tłuszczyk od początku aero spada. Natomiast gdy biegasz bez wcześniejszego treningu to potrzebujesz około 2 razy więcej czasu niż jakbyś miał to wykonywać na siłce.

Co do suplementacji to białko i bcaa najlepiej po siłce, a jeśli zdecydujesz się na aero + siłka w jeden dzień to wszystko dopiero po biegaiu. Bynajmniej tak mówi Radek Slodkiewicz na seminarium które możesz na yt obejrzeć. Ale bez diety dobrej nic nie stracisz.

Ćwicz a nie pyskujesz

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11510
Mógłbyś wrzucić ankietę działu?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 846
A mógł byś wytłumaczyć o co chodzi ;)?
10 min temu załóżyłem konto ;))))
Ale proszę o wyrozumiałosc ;)
Pzdr

"Trening czyni mistrza,ale chemia czyni cuda"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Wnioskuję że jesteś na redukcji.
Ostrowia - braki w diecie np. po treningu.
Bcaa po treningu/aerobach.

edit#
https://www.sfd.pl/REGULAMIN_DZIAŁU__ANKIETA-t569834.html

Zmieniony przez - IneTheEnd w dniu 2011-04-08 23:28:17
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
wypełnij, a będzie latwiej współpracować oraz indywidualnie rozwiazemy problem, gdyz nie wiemy na jakim etapie zaawansowania jestes, oraz jak wyglada twoja sylwetka
[[https://www.sfd.pl/REGULAMIN_DZIAŁU__ANKIETA-t569834.html

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 846
Spoko....
Fotki wstawie niebawem ;)
zaraz wypełnie.

"Trening czyni mistrza,ale chemia czyni cuda"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11510
czekamy .
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 846
1) obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała
2) wiek (14 Lat,1 Maja bendzie 15)
3) waga/wzrost (178cm,93kg)
4) staż treningowy (2 miesiące)(4 lata sportów walki)
5) cel cyklu (Redukcja 10-13kg)
6) stosowane już wcześniej suplementy (niestosowałem,mam zamiar stosować (białko,bcaa))
7) stosowane wcześniej spalacze (nie stosowałem)
8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od
9) ilość dni wolnych od kreatyny (niestosowałem kreatyny)
10) informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie) (opisze niedługo)
11)przewidziane finanse na cykl (120zł/Mies)
12) uwagi i sugestie

"Trening czyni mistrza,ale chemia czyni cuda"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 846
Tego czego niewypełniłem,dodam niebawem ;)

"Trening czyni mistrza,ale chemia czyni cuda"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Razi mnie twój język polski. (14 Lat,1 Maja bendzie 15)
W sumie nie wiem czy ci potrzeba tyle supli skoro ty trenujesz sporty walki a teraz chcesz redukcję. Możesz bez spokojnie.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 846
A np stosowanie tego w ten sposób dobry?
Pon-Siłownia Białko przed Bcaa po (sroda,piątek)to samo
Wtorek czwartek-Bcaa po aerobach
(tak jestem na redukcji)

"Trening czyni mistrza,ale chemia czyni cuda"

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl - zapraszam do dyskusji i pomocy ;)

Następny temat

ustosunkujcie się do tej wypowiedzi

electro
Polecane artykuły