SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ustosunkujcie się do tej wypowiedzi

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2101

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 439 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6062
Witam

Ćwicze pół roku, waże 77kg, mam 24 lata.
Od 4 tygodni biorę biogenix cell pump. Jabłczan kreatyny. Mój pierwszy cykl. Cykl ma potrwać jeszcze 3 tygodnie. Biore 2 razy dziennie 3,5 miarki. Czyli jedna porcja to 3,5 miarki.

Gość w sklepie z odżywkami mówi mi tak:

"Nie ma co brać porcji jakie zaleca producent. Te 3,5 miarki to jest za mało. Walnij sobie 6 albo 9 miarek to poczujesz dopiero power". NA MOJĄ UWAGĘ, ŻE PRZECIEŻ BIORĄC TAKIE DAWKI ZARAZ SKOŃCZY MI SIĘ OPAKOWANIE I NIE BĘDĘ MIEĆ CO WCINAĆ BY DOKOŃCZYĆ CYKL GOŚĆ ODPOWIADA:

"Bierz cell pumpa 9 miarek a jak ci się skończy to odrazu kupuj coś mocniejszego. wtedy zobaczysz efekt. Ludzie którzy po jednym cyklu odstawiaja kredke i czekają 2 miesiace na nastepny cykl, mają słabe efekty"

JA MU NA TO: "Ale z tego co wiem, nie można robić cykl po cyklu bo sie organizm do nadmiaru kreatyny przyzywczaja i nie ma to sensu. Trzeba odczekać"

A ON: "Teraz na rynek co chwile wychodzą coraz to mocnijesze preparaty i nie ma opcji ze sie szybko do czegoś przyzyczaisz. To nie są te czasy gdy na rynku było tylko mono".

CO O TYM SĄDZICIE? WARTO IŚĆ TĄ DROGĄ?



Zmieniony przez - PAGu w dniu 2011-04-08 23:58:20
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Poyeb z gościa ! Powinien mu ktos doradzic żeby przed treningiem pier.olnął sobie takiego Nox Pumpa z 5 saszetek na raz bo wtedy to są naprawde wielkie checi do treningu... Byłoby jednego cymbała mniej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12099 Napisanych postów 160560 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234933
nie.

CP nie jest typowa przed treningowka, skladniki w nim zawarte raczej z mysla o poprawie dzialania synergicznego kreatyny. tak jak bierzesz jest ok.

Pan ze sklepu *******i od rzeczy.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie ma to jak porządne 30g kreatyny hahahah :D
Pozdrów go ;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9062 Napisanych postów 82757 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699885
w większości sklepów siedzą takie barany
więc najpierw pytaj na forum a potem do sklepu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5571
albo w ogole zrob zakupy w forumowym sklepie, wyjdzie Cie taniej

Read and Think, than Ask

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
ciekawe iule chu.jek ma prowizji od sprzedanego suple
albo idzie ma 'Empleyee of the month'

dobrze ze jest forum - wiec mozesz sie dowiedziec
nigdy nie wierz na slepo im
bo czesto kieruja sie innymi przeslankami niz pomoc osoba ktore wiedza mniej
ba
czesto w tych sklepach siedza totalni kretyni - inaczej powiedziec nie wolno

wiec jesli ktos Ci bedzie kolejnym razem sugerowal dawki rzedu 300% tego co pisze na opakowaniu - tak od razu podziekuj temu panu
popukaj w czolo
i wyjdz

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 690 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9608
może to jest w gdańsku ??, chętnie sie tam przejde i udam greenhorna ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
w końcu się skończą mocniejsze produkty, nic nie szkodzi zrobić 3 cykle na mono
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Niestety ale tak to wygląda. Sam pracowałem w sklepie sportowym jak i mam wielu znajomych którzy sie tym trudnią. Jak przychodził ktos kumaty to pogadasz, a jak łepek i chce gainer na mase to cóż... Prosze ten jest świetny. Jak ty mu nie sprzedasz pójdzie tam gdzie to usłyszy. Sądzę iż mogło rowniez mu chodzić o te śmieszna ilość dodatków w min zawartych. Jezeli tyle bys go przyjmowal podpompowaloby lepiej

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
Ale od krety to byś prochem sikał chyba . Skończyła by Ci się szybciej i wg Pana ze sklepu musiał byś już kupować nową puchę . Taki marketing w dzisiejszych czasach. A Amen ma racje, sam widziałem takie motywy, np. w moim mieście gdzie jest jeden sklep z odżywkami. Przychodzi taki rolas i mówi, że chce sterydy (chodziło mu o krete, bo jak to zazwyczaj bywa, pokazał na nią palcem ). Sprzedawca powiedział, że to są odżywki a nie sterydy. Typek przytaknął głową i chciał 5 blistrów a jego koleś jeden blister. Widać, że chłopaki bez pojęcia, ale się uparli. Pytałem tylko jaki ma trening. Mówi, że chodzi czasami do siebie na siłownie, ma dwa hantle i 20kg obciążenia. I takiemu tylko dać co chcę i goodbye. Jak przychodzi kumaty to fajnie się gada, bo w tym sklepie często przebywam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 439 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6062
sklep w Warszawie

Dzięki za odp.

Teraz wiem, że baranów nie ma co słuchać.

Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak dawkować odżywki

Następny temat

Małe pytanko

WHEY premium