Witam!
Jestem już po 2 treningach na siłowni. Robię trening obwodowy na wszystkie partie przez pierwsze 2 tyg tak myślę...Teraz nasuwa mi się kilka pytań:
1. Wszystko to robię na maszynach, których jest sporo, plus jakiś gryf itd. Nie ruszałem jeszcze wolnych ciężarów. To jest pewnie błąd?
2. Przed treningiem biegam z 8 min, potem na maszynie po serii rozgrzewkowej z najmniejszym obciążeniem, następnie 12, 10, 8 za każdym razem zwiększam obciążenie. Dobrze tak?
3. Trening trwa z max 1.5 h ?
4. Czy jak robię wszystko jak idzie to dobrze czy trzeba jakimiś partiami mięśni? Coś czytałem, że od największych.
Jestem już po 2 treningach na siłowni. Robię trening obwodowy na wszystkie partie przez pierwsze 2 tyg tak myślę...Teraz nasuwa mi się kilka pytań:
1. Wszystko to robię na maszynach, których jest sporo, plus jakiś gryf itd. Nie ruszałem jeszcze wolnych ciężarów. To jest pewnie błąd?
2. Przed treningiem biegam z 8 min, potem na maszynie po serii rozgrzewkowej z najmniejszym obciążeniem, następnie 12, 10, 8 za każdym razem zwiększam obciążenie. Dobrze tak?
3. Trening trwa z max 1.5 h ?
4. Czy jak robię wszystko jak idzie to dobrze czy trzeba jakimiś partiami mięśni? Coś czytałem, że od największych.
Krzysztof Piekarz