SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cięzkie początki na siłce :) Kilka pytań.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1873

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30613 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270739
Ok rozumiem. Tylko, że ja na drążku nie podniosę za bardzo moich 80kg :)Także prosiłbym o jakąś kolejność najlepszych ćw na plecy. Jak nabiorę siły w rękach to zacznę się podciągać.

podciągaj się plecami,nie rękami

Jak nie dajesz rady ani razu to póki co opuszczaj się tylko, tyle ile masz zrobić w serii. Opuszczanie ma być powolny i kontrolowane

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 172 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2767
Co powiecie o wyciskaniu sztangi na ławce tylko, że w takiej jakby maszynie:) Tzn. sztanga porusza się po prowadnicy i nie może mi uciekac do przodu ani do tyłu. Na początek to dobre?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30613 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270739
nie

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 172 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2767
Chodziło mi o suwnice Smitha. W atlasie ćwiczeń jest na kilku gifach :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Odpowiedź jak QUEBLO.


Zmieniony przez - Viren w dniu 2011-05-08 16:52:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 369 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6513
@ korona73
Ja ekspertem w ćwiczeniach nie jestem, ale na początku powinno sie robić podstawowe złożone cwiczenia, i z lekkim tylko dodatkiem maszyn. Najpierw powinieneś nauczyć się na wolnych ciężarach robić ćwiczenia, to lepiej buduje mase i uczysz sie kontrolować ciężar itp

pozdro

SIŁA ! :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 172 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2767
ok dzięki:) Kolejność ćwiczeń w FBW to : nogi, plecy, klatka, barki, triceps, biceps?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 400 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9758
tak, + brzuch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 172 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2767
w FBW wystarczy po jednym ćwiczeniu na dana partię mięśni czy mogę coś dołożyć? Jak z przerwami między seriami, a kolejnymi ćwiczeniami? Jak mam serie rozgrzewkową, to potem od razu robię serię ćw czy odczekuje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 316
Nie ćwicz na maszynach bo to zło na klatke rób 2 ćwiczenia ale według mnie trening FBW nie jest dla początkujących

Tylko rezygnacja jest przegraną, wszystko inne to krok naprzód

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ocena treningu na sile

Następny temat

Ocena

WHEY premium