SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początki z treningiem - kilka pytań.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 375

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23
Cześć wam, biorę się wreszcie za siebie i zaczynam ćwiczyć, na początek zamierzam ćwiczyć w domu, gdzie do dyspozycji mam jedynie drążek do podciągania, jeśli chodzi o mnie: 175cm wzrostu, 50 kilogramów. Jestem bardzo chudy i mam do was parę pytań.

1. Czy poniższy plan treningowy który sobie rozpisałem jest dobry? (Mam zamiar ćwiczyć FBW w pon, śr, piątek)

Pompki wąsko - 10x
Pompki szeroko - 10x
Pompki na triceps - 20x
Podnoszenie ciężaru (plecak z obciążeniem) - 20x
Podciąganie uchwytem - 10x
Podciąganie nachwytem - 10x
Przysiady klasyczne - 25x
Unoszenie nóg leżąc - 10x
Wspięcia na palce - 20x Brzuszki klasyczne - 30x
Spięcia brzucha - 20x
Unoszenie nóg na drążku - 20x

2. Czy muszę wykluczyć bieganie w dni między treningami jeśli zależy mi na masie?

3. Co więc mogę ćwiczyć pomiędzy treningami żeby bezczczynnie nie siedzieć na dupie?

4. Proszę również o jak najwięcej porad, ponieważ jestem zupełnym amatorem.

Pozdrawiam, Mateusz.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Zacząłbym od 2 ćwiczeń na każdy rejon. Więcej nie ma potrzeby.

Biegac możesz ale uwzględnij to w swojej diecie.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podciąganie na drążku oraz długość przerw pomiędzy seriami

Następny temat

Ocena planu treningowego SPLIT-5 dni

WHEY premium