SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kreatyna a ROZTRZĘSIENIE ?!?!??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2610

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 437 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1526
Mam pytanie odnośnie kreatyny.

Mój kolega kiedyś brał kreatynę i był po niej bardzo roztrzęsiony, nosiło go, głos mu drżał. No poprostu nie mógł się wyciszyć i uspokoić, miał objawy jakby był przekofeinowany.

Ja bym tak nie chciał bo nie kręci mnie być w takim stanie, nadpobudliwości. Pytam się bo za jakiś miesiąc zamierzam po raz pierwszy w życiu zacząć cykl kreatynowy. Aha, jaką kreatynę polecacie na początek ?? I czy objawy roztrzęsienia są normalne jak się bierze kreatynę ?? Jak tak to jak je znieść, zminimalizować ?

Pozdrawiam Rufi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3223
Na początek myślę, że spokojnie wystarczy monohydrat. Objawy roztrzęsienia nie są normalne i bardzo wątpliwe żeby spowodowała je kreatyna. W ogóle się o to nie martw, powodzenia na cyklu.

"the world will know that free men stood against the tyran, that Few stood against many..."

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 14 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 173464
Psychika działa cuda.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1031 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39690
na poczatek to monohydrat spisze sie bardzo dobrze

a tak wogole to
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 95
Kurcze pierwsze słyszę o takiej reakcji organizmu na krete;p lol
Może to był jakiś booster np typu horse power. Ludzie często go biorą jako kreatynę a tak naprawdę on ma więcej właściwości z boostera. A one już mogą tak działać jak ktoś weźmie za duża dawkę na pierwszy cykl.
A na pierwszy cykl jak i inni polecam mono tanio wyjdzie a z efektów będziesz zadowolony!!

Pozdrawiam

Jesteśmy tym czym czynimy siebie sami

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 181 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2856
Pewnie byl to jakis pobudzajacy stek. Bierz mono z Universala
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162283 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1243139
po pierwsze jakia kreatyne jadl kolega?
bo to zbyt ogolne stwierdzenie-kreatyna.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 437 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1526
Nie mogę się do kolegi dodzwonić bo jest poza polską ale wątpię żeby pamiętał nazwę. Było to około 4 lata temu.

Co do monohydratu to w dni treningowe brać na czczo i zaraz po treningu a w dni nietreningowe tylko na czczo ??
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 14 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 173464
Tak. Rano, nie koniecznie na czczo.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile powininien trwać cykl ?

Następny temat

Arginina. Jaka?

electro
Polecane artykuły