Dieta:
Trening:
Suplementacja:
2 kaps omega 3 w 1 i 2 posiłku
Dzisiaj dzień na wariackich papierach, najpierw obsługa Akademickich mistrzostw województwa w biegach przełajowych, potem szybko do pracy i w niej jeszcze szybciej żeby zdążyć na trening. Mimo tego że nie miałem ogromnych pokładów motywacji to ciężary utrzymane, gdzieniegdzie nawet widać progres co mnie cieszy
Zjem kolacje i kłade się spać jutro raniutko aeroby- testuje nowe buty do biegania, w starych bolą mnie stopy.
kieszko to jest sałata z jogurtem naturalnym, fajna odskocznia od szamania sera z jogurtem i zagryzania go jajkiem.

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."
Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

zresztą organizm troszke sie rozruszał tym. Po bieganiu zrobiłem troszke rozciągania, i dogrzałem stawy biodrowe.
, nie wiem po co Ci byku fotki jak widzisz sytuacje na bieżaco na siłowni