wiek : 17 lat
wzrost : 176 cm
dostępny sprzęt : ławeczka prosta, hantelek 5 kg , motylek do ramion, ekspander , drążek , steper rowerek magneytczny
Więc tak chce sobie do lata wyrzeźbić kaloryferek to najważniejsze ale i ogólnie przypakować . Miałem troche tkanki tłuszczowej na brzuchu ale już prawie całą zgubiłem . I teraz właśnie chce zacząć rzeźbić kaloryferek.
Pomożecie w ułożeniu treningu ? jakie ćwiczenia moge wykonywać ?
wzrost : 176 cm
dostępny sprzęt : ławeczka prosta, hantelek 5 kg , motylek do ramion, ekspander , drążek , steper rowerek magneytczny
Więc tak chce sobie do lata wyrzeźbić kaloryferek to najważniejsze ale i ogólnie przypakować . Miałem troche tkanki tłuszczowej na brzuchu ale już prawie całą zgubiłem . I teraz właśnie chce zacząć rzeźbić kaloryferek.
Pomożecie w ułożeniu treningu ? jakie ćwiczenia moge wykonywać ?
Krzysztof Piekarz