SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba o pomoc w ułożeniu treningu

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 627

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 326
Witam najpierw napiszę coś o sobie mam 27 lat 175cm wzrostu i 81kg obecnie nie trenuję ostatnią przygodę z siłownią miałem jakieś 12lat temu i nic z tych czasów nie zostało hehehe przejdę do sedna mianowicie chcę zacząć ćwiczyć w domu i chciałbym prosić o pomoc w opracowaniu planu. Mój sprzęt to, 2 chantle po 15kg każda, drążek (szeroki ), skakanka, worek bokserski ,i sztanga 70kg tylko stoi na zewnątrz a teraz jest zimno,ale zastąpie ją pompkami na krzesłach .Cel to spalenie fatu bo jest go troche i wypracowanie ładnej sylwetki.Moje obecne wymiary to Biceps 38.5pr i 38le Klatka 100cm obwód Pasa to 85cm wiem wiem dużo.Z góry dziękuje za szybką odpowiedz pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 645
Podstawa jezeli hcesz sie pozbyc fatu to dieta co do treningu napewno cos doradzimy i pomozemy.

Trening czyni mistrza

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ćwiczenia dla mnie

Następny temat

problem

WHEY premium