SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ponad 6 latek juz cwicze,..zobaczcie

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29775

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
do wypowiedzi zuluska dodam jeszcze daniello ze mozna sie cofac w rozwoju
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 567 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3374
przykro mi peponent ze ciebie dotknelo te cofniecie sie w rozwoju ale to juz wina matki natury ...
a ty zulus nie musisz mi tlumaczyc ze sila nie rosnie proporcjonalnie do stazu treningowego !!
ale wchodzac na ten topic ktory podpisany byl oto ja po 6 latach spodziewalem sie naprawde dobrej jakosci miesni i dobrego wygladu w przypadku gumisia nie ma ani tego ani tego
a skoro mowi ze cwiczy na sile a nie na rzezbe to w takim razie cos jest nie tak ... 6 lat i 175 na klate .. przeciez to jest smiesznie malo ..
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
smiesznie mało... hrhr czegos ty sie spodziewał?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 376 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15231
ku*** respect facet ! . Ja tez chce takie przedramie !! Rob swoje niesluchaj innych . Powodzenia . Sam zawsze byłem chudy ale sie przełamałem i idzie w góre masa i teraz jestem z siebie zadowolony ale ciagle mało masa to jest to ! rzezba do fitness clubu eheh . Pozdro i rob swoje .

W świecie baranów wolimy byc Wilkami =] hrhr..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 644 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 33581
Daniello u go ćwiczysz na siłce w Olsztynie?

gekon

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 963 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18182
mi sie podoba, wiaodmo ze ciezko jest wazyc 110 czy 120 kilo i miec pieknie wyrzezbiona sylwetke.a wogole to zauwazylem ze niewiele jest tu zdjec ludzi z duza masa miesniowa ,dominuja raczej osoby szczuple lub wrecz chude wiec to jest mila odmiana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 567 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3374
gekon cwicze na swojej silce oraz w szkole
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
doooooooobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 308 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9010
JANOSIK !

Usunięta przez micen za naruszenie Pkt3 regulaminu forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 215 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3904
Daniello skoro 175 to smiesznie malo to zakładasz ze ile ty wezmiesz po 6 latach na sucho ? 250? 300 ? a moze planujesz bić rekord świata ?

jesli mam być szczery to mi sie sylwetka gumis51 nie bardzo poboba ale sam pisze ze dla niego sliczy sie siła a nie wygląd wiec mam do kolesia respekcior bo 6 lat to sporo i to w dodatku na sucho.Potrzeba nie lada wytrwalosci !!

Daniello pocwicz 6 lat i wtedy bedziesz w stanie na to obiektywnie spojzec.

Odi profanum vulgus

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Takie sobie...

Następny temat

8 miesięcy - proszę o ocenę

WHEY premium