SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ponad 6 latek juz cwicze,..zobaczcie

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29771

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3186
Veter ;hej, wiec sprubuj diety fastfood"owej hehe a te 15 kg to wskoczy i nawet nie zauwazysz kiedy,...hehe, a tak powaznie to nie moge cos zrezygnowac z zarcia tego go,.a,, ale juz od 2 tyg staram sie ograniczac,...zobacze na jak dlugo.

Gumis pozdrawia

Gumis pozdrawia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
Gumiś ... mam jedno pytanie ... bardzo prywatne, mozesz nawet uznać ze za prywatne...

masz dziewczynę? ...

i nie myśl że Cię podrywam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3186
Sir_Łukasz ;hehe,po co Ci to wiedziec??

Gumis pozdrawia

Gumis pozdrawia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 874
Naprawde piełdolny gostek...Re5pect za taką mase tylko słabo widać zarysy mięśni...no ale nie każdy chce być kulturystą :)

Pozdrawiam Destruktor

...::Body Building...this my life::...

Pozdrawiam Destruktor

...::Body Building...this my life::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3227
Gumis51 pewnie nigdy Ci się nie zdarzyło, aby ktoś zaczepil cie na ulicy wieczorem?? P.S Jak bym spotkal cie na ulicy to bym omijal duzym łukiem :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1431
No coz, Gumis - jesli chcesz byc wielki, no to gratuluje, natomiast jesli pytasz o zdanie forumowiczow - wg mnie wygladasz okropnie! Jak dla mnie to nie jest kulturystyka... Frankenstein mial lepsze ksztalty!!

P.S. Gratuluje silowni.

______________________________
BE WATER, MY FRIEND...

Zmieniony przez - Mr. Lee w dniu 2004-01-26 22:56:01

______________________________
BE WATER, MY FRIEND...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 627 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13123
hmm mi tam nikt chyba nie zarzuci ze malo masy mam, sam sie sobie nie podobam, teraz w ferie basen 3* w tyg po 2 godziny, zeby chociaz z 3 kio zrzucic! a co do Twojej sylwetki: jestes duzy, ale ja bym sie nie zamienil. nie chodzi o to by byc malym, ani by byc duzym; ja preferuje, nazwijmy to,potezna sylwetka,przy malym dosc zatluszczeniu. a nie przerosniete sylwetke przy 30% udziale tluszczu. ale co kto luubi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Basen przez dwie godziny? - to chyba nie jest najlepszy pomysł na zrzucanie zbędnej tkanki tłuszczowej. Lepiej wybierz sobie coś co pozwoli ci na lepsze kontrolowanie poziomu wysiłku - rowerek lub coś w tym stylu.


"Let your spirit stay unbroken, may you not be deterred"

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 167 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2459
CHŁOP POTĘGĄ JEST I BASTA


Nie ma rzeczy nie możliwych - są tylko trudne do zrealizowania ;)

"Za wielką mocą idzie jeszcze większa odpowiedzialność."

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Takie sobie...

Następny temat

8 miesięcy - proszę o ocenę

WHEY premium