SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ponad 6 latek juz cwicze,..zobaczcie

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29769

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3186
PePoNeNt,a widzisz ,dleka sa,.ale moze spotaka mnie kiedys szczescie spotkac takiego pajaca,..dalbym za to nawet ze 100zl

Gumis pozdrawia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
powiem tak Re5pect za mase, za osiagi i wytrwałość, co do budowy to kazdy ma inną i co innego chce osiagnac trenujac silowo ( mi zalezy na sylwetce >>gumisiowi na sile,zobaczcie zawody strongmanów -czy tam kazdy wyglada jak pudzianowski-odp.-n.i.e. ,jest tam masa gosci ktoorzy jak by wkleili swoje zdjecia na to forum [nie mowiac ze sa strongmanami]zostaliby najtaniej zjechani przez jakis gnojkow ktorzy ogladajac TVN sie nimi zachwycali), a takie idjotyzmy jak niektorzy goscie na tym forum wypisuja...rece opadaja (daniello jezeli to zdjecie przy twoich tekstach jest twoim zdjeciem ...to wez sie lepiej schowaj, i nie p****** bzdur)
>>>jak to wyrazic by nikogo nie urazić??<<<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3186
rks1950 ;dzieki,..a no widzisz,tak tu juz jest,..no ale dobrze powiedziane,....

Gumis pozdrawia

...
Napisał(a)
Usunięty przez Cichy-Figa za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1878 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9984
Barru,a może byś tak profil wypełnił. I nie bądź taki chojrak bo się kiedys natniesz przypadkiem. A poza tym to Twoja powyższa wypowiedź jest obraźliwa i postuluję aby mod ją usunął !!! A jak Ci się nie podoba to wyp*****laj.

Wznowiłem treningi z początkiem 2007 roku... (2,5 roku przerwy z powodu ciężkiej kontuzji)...

...
Napisał(a)
Usunięty przez Cichy-Figa za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Usunięty przez Cichy-Figa za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3186

Gumis pozdrawia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Clear
Nie moge byc wszedzie. Dobrze, ze przyslales mi powiadomienie.
Popsprzatane :>...

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1878 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9984
O lala, Cichy, ale posprzątałeś az za natto

Wznowiłem treningi z początkiem 2007 roku... (2,5 roku przerwy z powodu ciężkiej kontuzji)...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
cichy daj nowe zdj swoje z silowni albo bez koszulki
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Takie sobie...

Następny temat

8 miesięcy - proszę o ocenę

WHEY premium