SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pompowanie łap po treningu

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2986

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 386
witam ostatnio po treningu bicepsu/ tricepsu robie dodatkowe ćwiczenie na koniec i zauważyłem, że dobrze na mnie działa tzn stałem w miejscu jesli chodzi o biceps dlugi czas w obwodzie, a po takim sposobie łapa ruszyła 1 cm ale czy to co robie ma sens?
np dzisiaj robiłem biceps 3 ćwiczenia po 4 serie i na koniec treningu chwyciłem za 20 kg sztange i wykonałem 30 powtórzeń jedno po drugim, to samo triceps po skonczonym treningu zalozylem mniejszy ciężar na sztange i wycisnąłem wąsko 30 razy i po tym nie mogłem ręką ruszyć taka pompa czy ktoś z was stosuje podobną metode? nigdzie nie slyszalem o czymś takim i nie wiem czy to nie jest złe dla bicepsow/ tricepsów
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
skoro ruszyla o 1cm to chyba ma sens prawda?
ogolnie sposob znany, po treningu duzo krwi a co za tym idzie skladnikow odzywczych tlenu itp dostaje sie do miesni co moze skutkowac lepsza regeneracja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 386
ok spoko dzieki a czy ta metoda pompowania bedzie działać przy innych partiach? jesli po treningu bede pompował każdą partie mięśni czy powiększe ich obwód? klata, plecy itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
dalbym sobie spokoj przy plecach jedynie bo one lubia duuuuzy ciezar i dynamike a nie glaskanie
na klatka pomysl jak najbardziej ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 359 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4035
Witaj wykonujesz tylko jedna serie tych 30 powtorzen rozumiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
metoda jest znana i dośc dobra- są nawet takie w których wykonujemy dopompowanie na 100p., jednakże musi to byc dopełnienie treningu z wcześnejszym słusznym ciezarem[czyli trening masowy, we wszelakich swych odmianach]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 379 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5635
Mam rozumieć, że po całym treningu przeprowadzonym z ciężarami przyjmijmy klatki czy bicepsa wykonujemy 1 ćwiczenie i 1 serię w 30 powtórzeniach na dopompowanie tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 386
no ja jako dopełnienie treningu na koniec stosuje tą metode i wkońcu coś ruszyło w obwodach bede tak robił także przy klacie, czy robić jakiś specjalny plan na pompe czy robić tak jak robilem do tej pory tzn 30-40 powtórzeń w jednej-dwóch seriach mniejszym ciężarem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
wrzucasz jedna serię, ew. dwie na koniec- wybranego ćwiczenia, izolowanego, półizolowanego

a specjalnym programem niech bedzire dobra technika i własciwy dobór serii i obciażen, tez nie przesada w długości przerw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 386
spoko dzieki jeszcze jedno czy takie pompowanie moge stosować do wszystkich partii? tzn barki plecy nogi? czy lepiej tylko robić przy klacie i łapie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 379 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5635
Wyżej napisano, że plecy lubią duże ciężary, zarówno i nogi, które są dużą partią mięśni. Myśl, że takie pompowanie może mieć miejsce przy klacie, bic,tric i barki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Małe pytanko

Następny temat

poprawa sily, dynamiki i ogolnej wydolnosci

WHEY premium