SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pompowanie mięśni po treningu...

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2060

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 479 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9688
Witam. Mam takie pytanie, czy znacie jakieś ćwiczenia pompujące poszczególne mięśnie?(np. jak na biceps jest ćwiczenie, tzw.21), wiecie o co mi chodzi??
Próbowałem szukać, ale znalazłem tylko to https://www.sfd.pl/Pompa_mięśni-t298970.html , a mi chodzi tylko jedno ćwiczenie na daną partię, np. we wtorek ćwiczę klatę i plecy no to po treningu po jednym ćwiczonku na te mięśnie itd. itd.
Więc co, znacie jakieś ćwiczenia??
Pamiętam, że kiedyś w jakimś wydaniu Kif'u były takie ćwiczenia, ale już nie mogę go znaleźć.
Proszę o pomoc, pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3215 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20315
Pompy nie uzyskuje się przez jakieś "magiczne", tylko od odpowiedniego napięcia mięśni i... diety. Ogólnie powtórzenia ok 8-12, wolny ruch, stałe napięcie mięśni (nie rozlużniamy mięśnia przy wyproście). Ale dlaczego zależy Ci na pompie? Nie ma w tym nic specjalnego...

Ile do... czyli liczniki do wydarzeń http://ile-do.pl.pl
oraz
Kuchnia wietnamska na http://pyzamadeinpoland.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1390 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39925
Np. na bicepsy
https://www.sfd.pl/SZALONA_ÓSEMKA_NA_BICEPSY_-_Nicka_Cerone-t328360.html

15-20 powtórzeń i więcej, superserie, dają pompę.

Zmieniony przez - sicilia w dniu 2007-11-02 14:59:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 829 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12115
JA bym szalonej 8 nie stosowal jako cwiczenia na pompe.To jest na zastoj, jako metoda uderzeniowa a nie dla leszczy (bez obrazy)Ktorzy maja 2 miesieczny staz i chca sie pompowac.Tyle...

Zmieniony przez - Cinqg w dniu 2007-11-02 15:41:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6506 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
Mam pytanie a po co Ci pompa po treningu jest krótkotrwała ,krew odpłynie z mięsnia i mięsień wraca do normalnych rozmiarów pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 479 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9688
Chciałem pompować po każdym treningu, bo przeczytałem artykuł, do którego link podałem wyżej, przeczytajcie, to jest na początku.
A po drugie nie ćwiczę 2 miesiące Ale dzięki za rady , pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Tak z ciekawości, skoro mięśnie chcesz pompować "po treningu" - to w jakim celu robisz trening ?

Tak jakbyś zapytał "co mogę zjeść po obiedzie, żebym nie był głodny"

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 479 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9688
heh, no popatrzcie kto tu się wypowiedział, pozdro mistrzu dla Ciebie, okej, nie było pytania, żadnego pompowania...
pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Tak rób trening, żeby "poprawki" nie były potrzebne

Pozdrawiam

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 479 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9688
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odchudzanie treningu ...

Następny temat

trening

WHEY premium