SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomozcie nowicjuszowi

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1896

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 114
Mam prosbe: Mam prace siedzaca i zapisalem sie na BJJ zeby sie porozciagac i utrzymac forme, od 2 tygodni trzymam diete zeby przytyc, jednak stwierdzielm ze bez odzyweczek sie nie obejdzie, co myslicie o tym zestawieniu?? carbo, HMB, Glutamina(?), chce przybrac na wadze (188cm wzrostu i 80kg wagi) i ogolnie miec wiecej sily i lepiej radzic sobie na treningach jednak nie znam sie na odzywkach i tego typu rzeczach z gory dziekuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Napewno da sie przytyc przy bjj. Ja tylem nawet przy Krate kyokushin ktore jest bardzo wytrzymalosciowe i meczace. Jak wzialem sie za judo to tylem jak niemowle. Chwytaczom zdecydowanie latwiej niz uderzacza, jednak ten trening opiera sie wiecej na sile niz na szybkosci i wytrzymalosci. Mocna dieta = zero problemow, dolicz 500-1000 kalorii zaleznie od ciezkosic treningow i wlasnych uwarunkowan, ja nie tyjesz to zwieksz, jak zotluszczasz to zemniejszaj stopniowo. Proste.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kreatyna
geiner
bialko

ile kasy chcesz inwestowac miesiecznie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 668 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8805
jak chcesz przytyc to hmb i glutamina zbedna

brak podpisu z powodow technicznych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 114
chcialbym przytyc na wadze tak do 90-95kg do wakacji, jednak chcialbym nie miec tluszczu zeby miec krateczke caly czas na brzuchu:P dlatego myslalem o hmb a o glutaminie slyszalem ze bedzie dobra bo po odstawieniu sila nie spada a pomaga w regeneracji miesni w przeciwienstwie do kreatyny (ktora chcialem kupic)a co do wydatkow to myslalem tak o 200zl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
150zl miesiecznie to ty wydasz na sama glutamine (mowie o dzialajacych dawkach), choc osobiscie trzymalbym idealna diete i bral hmb z glutamina na stala suplementacje.

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 114
mam znajomego w hurtowni ktory powiedzial ze mi cos tak znizy, a jak by trzeba bylo to do 250 na upartego moge dojsc. Dziekuje i pozdrawiam. Jak juz wszystko bede mial to napisze z prosba o pomoc w dawkowaniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 114
kupilem tak jak mowilem:P carbo, glucetyl i hmb (hitec). Wcinam to 3 tygodnie, staram sie trzymac dietke i jakos idzie ogolnie jak patrze w lustro to albo mi sie wydaje ze jestem chudszy albo ze nic nie przytylem...hehehe, jednak na wadze mi podskoczylo do 85,5 i ogolnie widze duuuza poprawe sily, zastanawiam sie czy nie trzymac tego jeszcze tak z pol roku i dopiero wtedy zmienic co o tym myslicie?? mozna to lykac tak bez przerwy??, hmb slyszalem ze trzeba ale glucetyl i carbo ?? z gory dziekuje i pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2907 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27817
carbo, glucetyl, hmb = w 3 tyg duzy przyrost sily ?
placebo

Zmieniony przez - ama_tor w dniu 2005-10-06 13:06:43

Czuwa nad Tobą Bóg
Nie wszyscy Cie w dupe kopną
są ludzie bez nóg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
bierz dalej, tak na prawde efekty zaczniesz odczuwac za 2-3 miesiace, gwarantuje ci ze bardzo polubisz hmb

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Bardzo polubisz HMB a sprzedawcy odzywek bardzo polubia Ciebie ;). A tak powaznie sprobuj tak jak Ci radzi Bulmastif zobaczysz roznice (czym rozni sie placebo od prawdziwiw masowego zestawu :).

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
"150zl miesiecznie to ty wydasz na sama glutamine (mowie o dzialajacych dawkach), choc osobiscie trzymalbym idealna diete i bral hmb z glutamina na stala suplementacje."

Jakie to sa te dzialajace dawki glutaminy ? teraz bede kupowac na zime, wiec moge kupic wiecej jesli cos mam z tego miec

HMB...eh dluga suplementacja...nie wiem na mnie nie dziala

Dieta to podstawa...gainer/bulk/bialko w zaleznosci od tej diety, w pozniejszym czasie ewentualnie jakas kreatyna/albo i stack porzadny

EDIT: Co do placebo to swietna sprawa, tez duzo daje naprawde.

Zmieniony przez - zyz w dniu 2005-10-06 14:47:36

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

najlepsze białko do 200 zł ??

Następny temat

Masa - kreatyna i bialko?

WHEY premium