SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyn i gainer - kiedy? Błagam, pomóżcie, bo bzikuję

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3400

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam.
Z góry prosze o konkretne i bardzo pomocne dla mnie wypowiedzi.
Niestety nie mogę znaleść odpowiedzi na frustrujące mnie pytanie... mianowicie kiedy najlepiej brać kreatynę? Dodam że posiadam kreatynę Mulitopower w proszku, zamierzam ją brać razem z glukozą i z sokiem winogronowym na pusty żołądek po 5 g dziennie, ale kiedy??? Po treningu, przed treningiem, rano na czczo (tak właśnie chciałem). Od razu po treningu chciałem spożywać gainera... więc kiedy najlepiej??? Może rano na czczo, ok 45- 60 minut przed posiłkiem? Czy takie rozwiązanie byłoby dobre?
I jeszcze jedno pytanie odnośnie soku (może pomyślicie że bardzo głupie, ale dla mnie istotne). Otóż czy jest jakąś różnica czy kreatynę w proszku pije się z sokie winogronowym, czy z napojem winogronowym? Nigdzie nie mogę znaleść soku z tych owoców.
Proszę o pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
Zrub tak jak ci napisalem a posilek zjedz do 2 godz od treningu. dasz rade (musisz albo poprsotu nie jedz az tyle tego posilku, lepiej mniejsze porcje a czescniej niz rzadziej a wiecej LOL

LOL - Laugh Out Loud

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20563
Kreatynę bież z rana 5g plus 25-30g glukozy a 2 porcje po treningu możesz wziąć z gainerem (tylko rozrób go z woda), albo węz kreatynę potem po 30min gainer i po kolejnych 30 posiłek .
Temat soku i napoju był już poruszany , napój to po prostu sok rozrobiony z woda .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 293 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7096
Joszi, ale on chcial brac tylko jedna porcje 5g dziennie. I pytanie brzmi kiedy lepiej? rano, czy po treningu?
rowniez jestem ciekawy i dlatego tez prosze o odp...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20563
Moze i tak
W takim wypadku z rana bedzie w sam raz a po treningu gainer .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokładnie, interesuje mnie jedna, 5g porcja kreatyny dziennie i dlatego prosiłbym wszystkich, którzy orientują się w temacie kiedy najlepiej ją przyjąć ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zdecydowanie po treningu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 894
Kreatyne najlepiej jest brac godzine przed treningiem , natomiast gainer zaraz po treningu i tuz przed snem . wiem bo sam tak robilem i mialem wspaniale skutki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2627 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33410
po treningu, bynajmniej ja tak robie i dziala!!!!!

>>>Z dnia na dzień więcej siły, większe ciężary, wiecej masy mięśniowej<<<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to teraz mi pomieszaliście....
Każdy pisze co innego.... może wypowiedzą się eksperci w sprawie suplementacji???
To jak mam ją brać od razu po treningu? Razem z gainerem? Czy gainer od razu po, a 40 min pozniej 5g kreatyny?
Prosze niech mi to ktoś wytłumaczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W takim razie jak brać w dni treningowe, a jak brać w dni w które nie trenuje??? Jak to wszystko połączyć z gainerem? Zaznaczam że chcę przyjmować po 5g kreatyny dziennie i dwie porcje gainera po 50g każda.
Już tak się zakręciłem że prawie spadłem z krzesła
Proszę, nieck wypowie się ktoś kto bardzo dobrze orientuje się w temacie.
Ogólnie rzacz biorąc, czy ma znaczenie czy przyjmuje się kreatynę rano na czczo, czy też po treningu???
Błagam - POMOCY...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
Gainer rano do sniadania, kreatyna+glukoza po treningu odrazu a 30min po niej gainer. LOL

LOL - Laugh Out Loud

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najlepszy gainer...

Następny temat

WEIDER- SUPER MEGA MASS 2000 - POLECACIE CZY ODRADZACIE

WHEY premium