SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomocy zero przyrostu sily w klacie ...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3293

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
.XmlodyX.

Nic nie dodawja nic nie odejmuj z treningu który już teraz masz, najpierw przetestuj i dopiero pytaj, o zmiany, jeśli nic nię będzie szlo co raczej jest nie realne, po zmianie bodźca, cwiczen na o wiele bardziej efektywne.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1665
nie czytałem jeszcze tego tematu mimo ze wiele już tematów przeczytałem na temat klatki ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1665
pytanko bo za tydzień będę brał nitrobolon II czy będzie on dobry to tego cyklu???
nic nie będę zmieniał zostawię tak jak napisałeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Nitro zbędne
5miesięcy stażu, wszystko będzie szło jak burza o ile sam nie będziesz się wpędzal w jakieś kompleksy z ta klatka, ważniejsze są nogi i plecy, a nie partie dyskotekowe.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1665
ja wiem o tym ... kiedyś robiłem tylko biceps, triceps, klatę i brzuch nic więcej ale przetłumaczyli mi tutaj ze to ze nie urosnę jak zacznę robić nogi i plecy to tylko moja głupia wymówka .... ale jeden mały problem mam już nitro ...
postaram sie nie wpędzać w kompleksy i brnąc do określonego celu ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52673
berry - Widzę że nie ma sensu pisać z tobą argumentów frajerku, bo po pierwsze nie umiesz pisać, a po drugie g**** wiesz.

Zatem będzie w twoim stylu wypowiedzi:

Więc albo uargumentuj albo zamknij ryj i wracaj do swojej obory gnój przerzucać wieśniaku

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1665
bery a mogę zastąpić czymś pompki na poręczach bo :
nie mam gdzie ich robić
nie wiem czy dam rade zrobić 10 bo jak kiedyś probowałem to nie dawałem rady 5 zrobić...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
mlkv

Nie mam zamiaru z toba dyskutowac, bo po prostu nie ma z kim, napisałem ci jasno, nie uzasadniłeś swoje wypowiedzi pisząc jedynie glupoty. Więc milcz, jeśli nie masz zamiaru wnieść nic sensowenego do postu.

.XmlodyX.

Skombinuj poręcze (2 krzesla nawet)

Pompki na poręczach wersja na klatke to nie to samo co wersja na triceps.

Nogi do przodu, koci grzbiet, broda na klacie, łokcie idealnie na boki, NIE W TYŁ, tylko na boki. Jest to lżejsze ćw nić tradycujne na trica pompki, jeśli nigdy ich nie wykonywaleś to wystarcza 2-3tyg ćwiczen, i będziesz robił 10powt w kilku seriach bez żadnego problemu, a po 4tyg (w zależności wiadomo od danej osoby) będziesz dokladał ciężar.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52673
Pozostaję w pełni przy swoich wypowiedziach, w szczególności przy ostatniej Nie spodziewaj się innej rozmowy skoro sam wyrażasz krytykę jak d****.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 123 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1984
Rób tylko 3 typowe ćwiczenia na klate, przestrzegaj diety, nie ładuj sobie jakichś super ciężarów na treningu tylko przykładaj się do techniki bo bez techniki nie będzie żadnych efektów.I pamiętaj o regeneracji i dobrym śnie (minimum 8 godzin na dobe)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na rzeźbe

Następny temat

Ćwiczenia na Biodra

WHEY premium