SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

podciąganie na drążku

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 22120

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18
Hej! Za 3 lata chcę startować do szkoły aspirantów.. jak wiadomo trzeba zdać egzaminy.. bieg na 50 i 1000 metrów oraz podciąganie na drążku i tu zaczynają się schody..bo jak narazie mam 16 lat i podciągne się jeden raz :) i teraz jakaś rada.. co mam trenować i może jakaś dobra rada?? Z góry dzięki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 272
Wiem ze temat stary dla osób przygotowujących się do Sapsp
Zapraszam.
http://www.strazak.pl/forum/index.php/topic,20869.0.html

Zmieniony przez - petersilie w dniu 2013-05-02 17:09:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1862 Wiek 27 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9562
Jak za 3 latka to masz sporo czasu na czytanie

L. wysłanych artykułów 1
L. przecz. artykułów 1

Pij wodę - woda daje siłę - napędza parowozy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
W 3 lata idzie dużo zrobić, zacznin ćwiczyć na siłowni , na początek act potem trening dzielony w treningu trzeba będzie wprowadzić drążek i będzie dobrze. Na początek zacznij od ACT.

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 361 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8438
Co zrobić żeby się więcej razy podciągać?? Ćwicz podciąganie się A tak na poważnie to ułóż sobie jakiś plan na podciąganie się (jakiś ambitny system). 3 lata to masz dużo czasu - nie ma się co martwić. Po 3 miesiącach przy "dobrych wiatrach" będziesz machał 15 razy. Pozdro.

ֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
mam nadzieję, że tu chodzi Tobie o podciąganie w szerokim uchwycie do karku. bo jeśli nie to kiepsko

3 lata to kupa czasu. Za 3 lata to seryjki możesz robić po 20 podciągnięć.

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
Max Roy - w 3 miesiące...?

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 361 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8438
MDRAGON za dużo czy za mało??

ֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
Jeżeli teraz się podciąga 1 raz to w 3 miechy dojść do 15 byłoby wielkim postępem. Ale on ma na to 3 lata więc jak się przyłoży to egzaminy "rozpyka"

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 361 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8438
No ja moge opisać swój postęp. Przed rozpoczęciem treningu podciągałem się 10 razy - teraz minęły zaledwie 4 tygodnie i macham 16 razy. Więc wychodzi około 6 podciągnięć na miesiąć. On od 1 do 15 ma 14 więc "przy dobrych wiatrach" powinien w 3 miechy piętnaście pykać.

ֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
Dobry postęp

Ale tego się tak nie da porównywać gdyż duży wpływa ma waga ciała, siła, genetyka itd( to pierwsze to przedewszystkim) Ja osobiście jak zaczynałem ćwiczyć podciągałem się 2-3 razy teraz jest ok 12.

Zmieniony przez - MDRAGON w dniu 2005-07-29 14:43:01

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 361 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8438
No dokładnie MDRAGON. Jak patrze na twój profil to się przerażam bo z taką wagą to bym się ani razu nie podciągnął. Gratuluje że walisz 12 z takim ciężarem!! A trening mam od Arnolda:) Pewnie temu tak dobrze idzie.

ֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆ

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

MASA

Następny temat

WRACAM W PONIEDZIAŁEK

WHEY premium