SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

podciąganie na drążku

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 22105

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
da rade ja po 2 tygodniach z 3 do 10 doszedlem wcale sie nie przykladajac tylko bawiac sie na tym drazku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 76 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 560
ja mam drążek kupiłem go soie jak miałem gdzieś 13 lat zamontował mi go wujek . pamietam ze chciałem sie podcjągac to nie mogłem zwiełem stołek głowa juz dotykałem w drążek ale się podcjągnełem za pomacą taboretu poxniej przestałem nei chciało mi sie i tak od czasu do czasu sprawdzałem i nic ciągle to samo poźniej jakąs nagle samo z siebie zrobiłem ze 3 pełne podcjągnięcia troszke byłem zadowoloy dostałem zapału doszedłem do 7 i mi sie znudziło i do tej pory robie 6-7 podcjągnięć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 321 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8643
ja wazac 60 kg i nieciwczac nigdy na drazku za 1 razem podciagalem sie 27 razy teraz po poltora prawie roku ciwczen robie serie po 18 powtorzen z obciazeniem przypeitym do pasa robie 4 serie po 16-22 powtorzenia z progresja ciezaru. mam chyba takie geny lol

"Posiadasz cel niewiesz którędy iść? Ja ci powiem.
Nie spadaj jak liść na ziemie pnij sie do góry spełniaj swe marzenia
.."S.p Magik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 298
Zależy czym byłeś karmiony jak byłeś mały ;) LOL. Może wpadłeś do kadzi z magicznym napojem ;)

Z. Poznań im. P.S.K.S.C.Z. A.K. - Semper fidelis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 359 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28295
Startowalem w tym roku do tej szkoly ale zawalilem testy teoretyczne sprawnosciowke zaliczylem bez problemu, z tego co zauwazylem za testy fizyczne wcale nie musisz miec niewiadomo ile punktow tak troche ponad minimum oczywiscie im wiecej bedziesz miala tym wieksza satysfakcja dla ciebie. Ale jesli chcesz sie tam dostac to przyloz sie porzadnie do fizyki i chemi i bu jest najwiekszy przesiew
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 658
Ta przy okazji szkół mundurowych ja może pochwale się że dostałem się na WAT ale niestety nie ide bo nie na ten kierunek co chciałem, i testy są identyczne jak na szkołę strażacką: podciąganie, 50m, 1000m i ku mojemu zaskoczeniu i zniesmaczeniu byli ludzie którzy nie podciągneli się ani razu pełnego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7
Ja zaczynałem w 4 LO i ledwo podciągałem się raz. Po 2 tygodniach 8 razy
Po 3 miechach 12 a teraz mam 23 lata i siekam po 15 w seriach ale i tak to nie jest tak duużo. Im dłużej ćwiczysz na drążku tym bardziej się wyżyłowywujesz ale trudno nabrać siły. Drążek jest za***isty na fajną sylwetkę. Ale na siłę to trzeba już ćwiczyć raczej większymi ciężarami. Tak przynajmniej mi się wydaje. Polecam drążek dla tych któży chcą mieć duuże przedramie jak LOBO XDD :)

Dużo ćwiczę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1537 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10309
Dam Ci przykład mój młody prawie 14 lat 4 miesiące temu ani jednej pompki nie był w stanie zrobić dziś zrobi ich juz 14 pod rząd więc jazda na siłownie zacznij od ACT i będzie ok!A i nie zapomnij o jedzeni dieta to prawie 75% sukcesu pamiętaj o tym !!Czy mi się zdawało czy chcesz zostać policjantem!

Zmieniony przez - Locu w dniu 2006-08-30 17:58:56

..........:::::::::W Życiu Spotyka Nas Jedynie Tylko To Co Jesteśmy W Stanie Znieść!!::::::::.........
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
Ja zanim zaczelem cwiczyc wazac 52-3kg podciagalem sie 5-6 razy podchwytem-ale to raczej ze wzgledu na wage niską.
przed wakacjami wazac jakies 76kg podciagalem sie z 40kg 1 raz= 116kg
a z ciezarem 20kg jakies 10 razy.
Przez wiekszosc czasu nie robilem drazka podchwytem tylko nachwytem i ogolnie cwiczenia na cale cialo. Jan łuka sie podciagal z 100 iles kg na pasie wiem ze robil w swoim treningu tylko wioslowania, podciagania podchwytem uginania ze sztanga i moze jeszcze pare cwiczen... Wiec te polecam w 3 lata to tam spokojnie dasz rade imo

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7
Mam pytanie, czy podciąganie z obciążeniem nie nadwyręża stawów? Czy nie defektuje kręgosłupa, czy to jest bezpieczne ? Bo na razie podciągam się 20 razy ale bez obciążenia. I jeszcze jedno pytanie: Jak się jest lepiej podciągać - nadchwytem czy podchwytem?

Dużo ćwiczę

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

MASA

Następny temat

WRACAM W PONIEDZIAŁEK

WHEY premium