SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

po ciążowy plan redukcji do oceny - wielka prośba :)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8578

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
To Twoja decyzja ale, żeby potem nie było, że stawy bolą i nie możesz się przez to ruszać Jak już koniecznie chcesz coś robić to spaceruj (ładna pogoda to dzidzia do wózka i idziesz)
Smaki się zmieniają, także kawa bez mleka i cukru posmakuje z czasem

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 515
Nie no głupoty sobie na własne życzenie nie chce zrobić i oczywiście w dalszym ciągu będziemy z młodym spacerować
Ciekawe po jakim czasie można wrócić do biegania? 6 miesięcy?

Ciekawe czy przejdzie mi przez gardło taka "niedoprawiona" kawa :)... hmm a może słodzik i mleko 0,5%?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
mleko 0.5 to syf! Kup sobie tlusta smietane, kremowke, dodawaj po lyzeczce i zobaczysz jak ci zasmakuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
mówi się, ze ciąża to 9miesięcy przed narodzinami i 9 miesięcy po. Słodzik odpada a jak chcesz zabielać to najlepsza śmietana 30% bo nie lejesz tyle ile mleka.
Chyba pisałam wcześniej, nabiał tylko pełnotłusty, żadne półprocenty, zeroprocenty, lighty czy odtłuszczone

Bunia

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115601
Nie, zupełnie Możesz zabielać kawę, ale jak już to śmietaną 30%. Nic odtłuszczonego. No i słodzik działa tak jak cukier (organizm jest uzależniony od słodkiego smaku), więc zachowuje się jakbyś posłodziła normalnie. Jak się od tego odzwyczaisz to Ci inna kawa niż gorzka przez gardło nie przejdzie

Dżiz, ale ty kombinujesz!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Arphiel, kawa z double cream (bagatelka 50% tluszczu ) jest dla mnie sama przyjemnoscia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 515
uuu 30% brzmi groźnie, tylu procentów to jeszcze w lodówce nie miałam ale ok jak mus to mus

No dobra, żeby nie było że kombinuje przyzwyczajam kubki smakowe do małej czarnej i wprowadzam zasadę 9 miesięcy w ciąży i 9 po Nic na łapu capu ...

Zmieniony przez - mineva w dniu 2012-07-05 09:50:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Również uwielbiałam kawę z mlekiem i cukrem, ale się odzwyczaiłam - piję czarną lub ze śmietanką 30%, tak jak dziewczyny radzą, do tego dosypuję cynamon, pyszna Spróbuj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Bunia w Polsce nie znalazłam nic powyżej 36% ale ja kawy nie zabielam, piję czarną siekierę od zawsze
Ester dobrze prawi, ja od siebie dodam - nie szukaj zamienników dla słodkiego smaku. Zdrowe odżywianie to taki odwyk od cukru - odwyk na całe życie

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 515
hmm cynamon? może na początek przyzwyczajania do jak to Arphiel określiła siekiery spróbuje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wysmuklic posladki i uda

Następny temat

dolna część brzucha

WHEY premium