SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

plecy & barki ----> sogi

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4182

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
robilem kiedys klatke z bicem i bylo ciezko.. sila poszla maksymalnie w dol.. po prostu zajechalem trica

a robilem 3 cw na klatke i 3 na trica..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Może nieprawidłowa technika? Zły dobór ćwiczeń? Za duży ciężar? Za krótkie przerwy między seriami? Zła dieta?

Powodów może być wiele.

POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 141 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2525
Albo poprostu cala energie wkladasz w trening klatki i nie starcza Ci juz sil na biceps.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
klatka + tric - to mnie niszczylo..

klatka
na poziomie, na plaskiej i rozpietki
tric:
pompki na poreczach, sztanga - wyciskanie francuskie lezac i na atlasie

No sila szla w dol <w tricepsie> i ogolnie jakos ciekzo mi sie trenowalo..

ps teraz widze ze zle sie wyraziem.. klatka + bic ok bdb mi idzie..a z tricem spadalo duzo..

Zmieniony przez - Luk122 w dniu 2007-12-12 20:25:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6513 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777689
Trzeba tez pamiętac ze cwicząć klatke z tricepsem, triceps jako mięsień stabilizujący(współpracujący) dość mocno pracuje przy klatce więc dwa cwiczenia w zupełności na niego wystarczą (podobnie przy połączeniu pleców z bicepsem)więc moze poprostu dostał za dużo
Ale wszystko zalezy od ćwiczącego.
Podział klata + bic ,plecy + tric tez trzeba zwrócić uwagę ze bic i tric jest niejako ćwiczony 2 x w tyg więc odpowiednią intensywnośc też trzeba wziąc pod uwage

pozdro

Zmieniony przez - rion10 w dniu 2007-12-12 20:27:22

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 973 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9449
A czemu ma nie łączyć pleców z klatką ?? Wielu kulturystów tak robi i ma swietne efekty!

http://www.sfd.pl/temat246720/ ---> wszystko o witaminie b12

http://www.sfd.pl/Żeń_Szeń-t319678.html ---> wszystko o Żeń Szeniu

Jeżeli Ci pomogłem daj mi Soga :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6513 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777689
Połączenie klatki z plecami nie jest złym połączeniem ale wymagającym i wymagającym odpowiedniego stażu i doświadczenia.
A niektórzy go nie stosują bo jest cięzkie dwie z reguły mocno trenowane grupy na jednym treningu

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 355
Mój staż to 2,5 roku, w tym 2 przerwy: jedna po roku ćwiczeń-3miesięczna, a druga po niecałych 2 latach-6miesięcy!! Niedawno powróciłem do treningu i robię klatę z plecami na jednym treningu. nie jest tak źle, ale z siłki wychodzę wykończony, i o to chodzi hehe

<--- Moje foto
Jedz aby rosnąć...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 973 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9449
rion10 podobno ten dzial jest dla ludzi zaawansowanych ;)

http://www.sfd.pl/temat246720/ ---> wszystko o witaminie b12

http://www.sfd.pl/Żeń_Szeń-t319678.html ---> wszystko o Żeń Szeniu

Jeżeli Ci pomogłem daj mi Soga :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6513 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777689
Pewnie ale akurat nie jesteśmy w stanie ocenic stażu autora postu. Dlatego napisałem ze jest dobre jesli sie ma odpowiedni staż

PS pewnie jak sam obserwujesz forum nie kazdy który zamieszcza w tym dziale posta jest zaawansowany

pozdro

Zmieniony przez - rion10 w dniu 2007-12-13 15:11:30

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do ewentualnej korekty

Następny temat

tzw motylki jak cwiczyc?

WHEY premium