SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pelcu16 / REDUKCJA

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7563

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 188 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6083
Grubasy taka mają:)że wywala jakbyś był wciąży. rano jest fajny jędrny a potem robi się z niego piłka lekarska. mam to samo dlatego im pózniej tym miej patrze na brzuch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 198
hehe nie przejmuj się jedz mniej to nie będzie wywalał :)

ja tez myślałem nad jakims interwałami ale na razie sobie po prostu biegam truchcikiem 50min i wracam styrany i zlany potem wiec jest ok :) trochę zimno ale cóż :P

a tak z ciekawości ile ci schodzi ogólnie z tym hiitem razem z rozgrzewka? i jak potem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 509 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45468
DZIEŃ 11


Trening

1. Przysiady 37,5/42,5/45
2. Wyciskanie 35/37,5/42,5
3. Wiosłowanie 27,5/30/32,5
4. Wyciskanie z klatki 22,5/25/27,5
5. Uginanie ramion 20/20/22,5
6. Wyciskanie wąsko 25kgx15pow/27,5kgx15pow

Trening wykonany ale nie miałem sił na nic miałem odpuścić sobie dziś trening ale się zmusiłem i poszedłem ZERO siły wszystko słabo biegi po treningu zaleczone 3 razy górka.

kuzik1234 hiit jak wykonuje 5 obwodów to schodzi mi ogólnie około 10 minut też miałem biegać po treningu ale nie lubie i jest zimno a hiit jest efektywniejszy i mniej czasu zajmuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1187
Z tym brzuchem mam to samo... No ale trzeba walczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 509 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45468
No niestety próbowałem nawet espumisan ale to i tak g**** daje najgorzej jest wieczorem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1275
mi też się powiększa brzuch wieczorem
ale to chyba zależy od ilości spożytego jedzenia

druga sprawa , że większość tłuszczu zlokalizowane jest w okolicach brzucha , dlatego wygląda to tak jak wygląda

też marzę o płaskim brzuszku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 509 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45468
Ale w tym problem że staram się wieczorem jeść jak najlżejsze i jak najmniejsze posiłki ale to na nic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1187
Może to woda/napoje pite w ciągu dnia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 509 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45468
No może ale chyba na pewno bo pije dużo wody a w większości gazowaną więc to chyba z tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 509 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45468
DZIEŃ 12


Trening aerobowy

Na dzisiejszym treningu hiit wykonałem 5 obwodów 3 pod rząd a następne 2 z troszkę dłuższą przerwą myślę że to w niczym nie przeszkadza. Dawałem na maxa i nogi mnie teraz cholernie bolą a i przerzuciłem się z wody gazowanej na zwykłą ze studni. Obawiam się trochę jutrzejszego treningu bo nie mam siły na duże ciężary chyba przed treningiem wrzucę więcej węgli może to coś da
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW - było by Bery89 czas na A B A B A...

Następny temat

Co dalej po FBW

WHEY premium