SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co dalej po FBW

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2135

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2469
Cwiczylem na tym planie ok. 4-5tyg. W ostatnim tygodniu duzo gorzej juz mi szlo na treningu. Zmienic plan czy cwiczyc jeszcze na tym i zobaczyc co bd za 1-2tyg ? Jesli bd mial zmienic to co byscie proponowali ?

Przysiady 3x12-8 (50/55/60kg)
RDL 2x12-8 (70/80kg)
Podciaganie 3xmax (ok. 10-5 powtorzen)
Wyciskanie na plaskiej 3x12-8 (55/60/65)
Wyciskanie stangi przed glowa na siedzaco 3x12-8 (35/40/45)
Wioslowanie 3x12-8 (30/35/40)
brzuch i lydki

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 19

Waga: 83

Wzrost: 189

Cel treningowy: masa

Staż treningowy na słowni: ponad miesiac

Uprawiane inne sporty: tak

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): tak

Dieta: jest

Przeciwskaznania medyczne: nie

Zażywane suplementy: nie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2469
Moze bys cos wiecej powiedzial ? BO ku*9a widze ze nie ma co sie na forum pytac.. Dobra juz nie odpisuj, najlepiej sobie bede cwiczyl po swojemu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2007 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15517
Gorzej Ci szło? Po miesiącu ćwiczeń?

Może za bardzo szalejesz z obciążeniem?

Pozdro ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2469
No chyba napisalem ze gorzej!
Moze jakas osoba ktora ma pojecie mi powie czy mam dalej cwiczyc czy co ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
J A R E K

"W ostatnim tygodniu duzo gorzej juz mi szlo na treningu"

to znaczy może coś wiecej powiesz na ten temat, bo niewiele to mówi??

co masz zrobić przejść na dwa skrócone proste , ten temat patrzac na cieżary których używasz minełes

bierz cos takiego jak tu traktor poleca i jedziesz

https://www.sfd.pl/Split_Masa_3x_w_tygodniu-t785989.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2469
No chodzi mi o to ze mam mniej sily. Nie wiem czy mialem gorszy tydzien czy co. W ogole nie czuje takiego zmeczenia i takiej pompy jak z poczatkow. Tak samo podciaganie coraz gorzej idzie...
Jeszcze do konca tygodnia pocwicze i zobacze co dalej. Czy wziac ten plan traktora czy na tym cwiczyc. A jakbym sie zdecydowal sie cwiczyc na tym samym to moge do kazdego cwiczenia dodac po serii ?

A jeszcze sie zapytam o odzywki. Wiem ze to nie ten dzial ale juz nie chce zasmiecac forum. Kiedy najlepiej zaczac brac jakies odzywki ? Tak planuje na zime w styczniu albo w lutym kupic kreatyne. Nie znam sie na tym i nie wiem czy to dobry pomysl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
kreatyne sobie odpuść, jedzenie skup sie na tym nie powielaj błedów innych takie narzedzia zostaw soebie jak juz bedziesz miał wypracowany fundament czytaj dużo.

suplementy i odzywki to dodatki ale dla ludzi którzy sie znaja na temacie.

1.brak przyrostów , waga stoi - mało jesz i tyle jedz wiecej.
2.nie idziesz do przodu siłowo , lub sie cofasz , bardzo słaba regeneracja sen , relax itd.

używki , alkohol itd dodatkowo moga wzmagac takie stany.

https://www.sfd.pl/FBW_Masa,_ocena,_poprawa-t731298-s2.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2469
Ok. Odzywki itp. narazie sobie odpuszcze.

Po tym miesiacu cwiczen widze duze efekty (przytylem z 1-2kg, + 1,5cm w bicu) Mysle ze to dobrze. Od tego czasu co cwicze nie pije alkoholu i nie biore zadnych dodatkow. Spac duzo spie ;)

A jesli znasz sie dobrze na trenigach ;d to odpowiedz mi na moje pytanie z poprzedniego postu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
dałem ci po to link gdzie masz podany poprawnie złożony program treningowy wraz z opisem, o które ci pytanie chodzi, wejdz najpierw i przeczytaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2469
jeszcze mam zamiar cwiczyc na tym samym planie. A pozniej przejde na ten 5x5.
A czy do mojego planu moge dodac po jednej serii do kazdego cwiczenia ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
wejdz w link gdzie autor opisuje taki rodzaj planu , przeczytaj a nie zadajesz pytania jakbys nawet nie weszedł w to co ci dałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2469
dobra, to od jutra bd cwiczyl wg. tego co Traktor napisal. Moze byc w takiej kolejnosci ??
przysiad
rdl (rumunski martwy ciag)
podciaganie na drazku (nachwyt)
wyciskanie na lawce
wyciskanie siedzac
wioslowanie
?
To teraz np. cwiczac klate robie tak:
1 seria rozgrzewka - sam gryf
2 seria - 25kg (ok. 50%)
3 seria - 40kg (ok. 75%)
4 seria - 50kg (ok. 100%)
i w kazdej serii podnosze po 15 razy. I tak we wszystkich cwiczeniach ??

Bo wg. mnie to takie beznadziejny plan 25kg to troche malo. Moze sie myle, zobacze po miesiacu czy bd jakies efekty ;))

I jak skoncze ten plan to moge zrobic ten FBW 5x5 ?




Zmieniony przez - J A R E K w dniu 2011-10-13 15:27:40
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pelcu16 / REDUKCJA

Następny temat

Treningi do oceny.

WHEY premium