SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pelcu16 / REDUKCJA

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7562

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 509 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45468
Też o tym myslałem ale muszę skończyć pierwsze ACT do końca a zostały mi jeszcze 3 tygodnie i przejdę na fbw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 509 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45468
DZIEŃ 7


R E G E N E R A C J A

Zmieniony przez - pelcu16 w dniu 2011-10-16 19:15:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 509 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45468
DZIEŃ 8

Trening na dziś to :
1. HIIT dziś się postarałem i zrobiłem 5 obwodów 15:40 zbytnio się nie namęczyłem

2. Spięcia brzucha 4x20

3. Pompki 4 dzień

4. Jeśli mogę to zaliczyć to aeroby całą godzinę przekopywałem mamie ogródek sztychówką i spociłem się przy tym jak cholera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 509 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45468
DZIEŃ 9


Trening :

1 brzuszki
2 wyprosty
3 wyciskanie na płaskiej
4 wyciskanie sztangielek w siadzie na barki
5 wiosłowanie
6 uginanie ramion ze sztanga
7 pompki tyłem
8 nawijanie ciężaru na sznurek
9 wspięcia na palce

Cztery obwody i po treningu wbieganie na górkę dziś 5 razy ale za to musiałem robić dłuższe przerwy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 509 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45468
DZIEŃ 10


Dziś nie robiłem nic poza pompkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 509 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45468
DZIEŃ 11 12


Dzień 11 był wolny od wszystkiego nie wykonywałem żadnych ćwiczeń bo nie miałem ochoty i siły wszystko przez tą pogodę

Wczoraj po 2 dniach laby też z biedą poszedłem na trening bo się rozleniwiłem ale jakoś wykonałem ten trening i aeroby bieganie po górce 5 razy pod górę i z góry i to by było na tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 509 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45468
DZIEŃ 13


Trening wykonany w 100% :

1 brzuszki
2 wyprosty
3 wyciskanie na płaskiej
4 wyciskanie sztangielek w siadzie na barki
5 wiosłowanie
6 uginanie ramion ze sztanga
7 pompki tyłem
8 nawijanie ciężaru na sznurek
9 wspięcia na palce

Cztery obwody przerwy po 1,5 min właśnie zakończyłem 6 tydzień treningu.
Nie wiem co mi jest nie mam ochoty do treningu w ogóle zero motywacji miałem po treningu biegać ale mi się nie chciało i nie biegałem.
Skończyłem dziś rozgrzewkę i miałem iść do domu bo nie miałem siły ćwiczyć ale się zmusiłem.
zostały mi jeszcze 2 tygodnie i zmiana treningu na FBW może chęci mi przyjdą do treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Bede zagladal.

Daj znac jakie efekty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 509 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45468
ok nie ma sprawy sog dla ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 283 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14964
Powodzenia :) A jak obwody ciała? Widzisz już efekty?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW - było by Bery89 czas na A B A B A...

Następny temat

Co dalej po FBW

WHEY premium