SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

palenie a trening

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2081

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na wstepie powiem tyle ze chodzi oczywiscie o palenie staffffu nie o palenie fajeczek.... kreci mnie to na maxa i nie wiem czy ma to wielki wpływ na moje cwiczenia....
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no tak pewnie do haszyku tez sie to odnosi... dzieki ****MASTER... albo nie wiem czy ci dziekowac bo myslalem ze nie bedzie tak zle... hehehe
znaczy mam przestac palic hmmm... no nie wiem <nie> albo wiem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3230 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 29159
albo uprawisz sport albo ćpasz
Chociaz wszystko jest dla ludzi,trzeba znac umiar.Jezeli bedziesz codziennie siedzial z kolegami na laweczce i palił to na starcie daj sobie spokój.


pozdro

ZeSraJ SiE,a NIe DaJ SiE!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 173 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 898
Po co wogóle jest takie g**** jak np. maryśka??Co za idiota to wymyślił??Naprawde nie wiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
ten idiota to Bóg (jesli wierzysz w niego)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Tu się z tobą Faku nie zgodzę. To czlowiek postanowił, że będzie wykorzystywal w ten sposob zioła(tym samym psół sobie zdrowie), a nie Bóg. "Normalnie" narkotyki wykorzystuje się do uśmierzania bólu ludziom ciężko chorym, którzy cierpią straszne katusze. Jednak ludzie, dla których liczy się tylko kasa, sprzadają zioła "normalnym" ludziom......a potem to wiadomo co się dzieje....

Zmieniony przez - Senegroth w dniu 2004-04-18 09:14:22

Zmieniony przez - Senegroth w dniu 2004-04-18 09:16:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
a nikotyna miszczuniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
W naturze nie ma, rzeczy niepotrzebnych. Nikotyna napewno ma jakieś naturalne znaczenie i czemuś jest potrzebne(bynajmniej nie człowiekowi).
PS: Faku ty ćwiczysz na tej szkolnej siłowni??Bylem dzisiaj u ciebie w szkiole na drzwiach otwartych no i se obejrzalem ławeczkę stojaczki, atlasik(ile KG ma cały stos??) i te kolorowe hantelki:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 458
Tytoń jest wykorzystywany w tabace, która z kolei jest wykorzystywana leczniczo na katar pomaga "oczyszczać" drogi oddechowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Wszystko jest dla ludzi, ale bez przesady..

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rekreacyjne bieganie - jak?

Następny temat

Trening do wzgladu

WHEY premium