SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nitrobolum

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2869

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 401
siemka!!
Co myslicie o nitrobolum dla mnie cwicze 1 miesiac i wczesniej troche cwiczeylem mam 18 lkat i 60 kg wagi myslicie ze bedzieprzydatny mam do dyspozycji 100 zl jak myslicie??? z gory dzieki i czekam na odpowiedzi!
Aha nie trzymam surowej diety ale staram sie układać sobie pozywienie aby jesc to co waznei duzo bez zadnych bzdur;) z gory dzieki;]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1077 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27873
Dieta to podstawa.Nie masz zbilansowanej ale mysle ze warto byloby to zrobic.Skoro cwiczysz miesiac nawet jesli to powrot to nie ma sensu sie lapac za nitrobolon.Pocwicz minimum 6 miesiecy i wtedy ewentualnie wes zwykle mono.Bedzie dla ciebie rownie dobre na poczatku a przedewszystkim tansze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 729 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3168
Na Twoim miejscu zainwestowalbym w diete i jak juz to gainera , potem jak wyzej mono

Nie sugeruj sie reklamami nitrobolonu, to dobry suplement ale bez diety i cwiczen gowno da

Pomoglem? Rzuc SOG'a...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
nitrobolum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1038 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8246
ja bym wolał cyl pimp hehehe :D ;)

Wszystko co mam zdobyłem sam :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
Zbyt krótki staż to raz... dieta + trening wystarczy, poza tym nie słyszałem o takiej odżywce

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1522 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18418
j/w
Sezonowcom mówimy NIE!!!

życie masz do ostatnich chwil więc walcz do ostatniej kropli krwi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
oni się z ciebie zbijają weź nitrobollum do tego testosterol biosterol i gainer 737
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1038 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8246
haah biosterol i testosterol hehe przeceiz to lipa jest :) a działa na niktórych jedynie jako PLACEBO!!!

Wszystko co mam zdobyłem sam :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
dobra panowie - koniec żartów

co do pytania to nie wiem czy chodzi Ci o nitrobolon czy nitrobolonIIpowder, ludzie czesto je mylą. Jednak w tym przypadku i to i to nie jest dla Ciebie... poprostu nie ma sensu inwestowac w taki towar

Przy Twoim stażu treningowym polecam trening i dobrą diete, ew mozesz kupic gaineralub białko jakby dieta miała jakies braki. Pozdr

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1522 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18418
Jeden sie wypowiedział konkretnie

życie masz do ostatnich chwil więc walcz do ostatniej kropli krwi

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

.Witam i pytam:)

Następny temat

Dobry pomysł?-bcaa,glutamina,karnityna

WHEY premium