SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENINGI DLA KOBIET - WARSZAWA

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 816

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Wiek 34 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 73
Czy znacie szkoły sztuk walki, które organizują grupy dla kobiet lub z dużym udziałem kobiet?
Może stworzymy jakąś listę?
Najczęściej widzę jakąś ofertę krótkich kursów samoobrony...

Najbardziej interesuje mnie nauka walki w parterze, dźwignie, rzuty itp, a najchętniej bjj. Z oczywistych względów chciałabym przynajmniej zacząć w grupie kobiecej;)

Znalazłam kilka grup "dla pań" aikido, coś z kung fu i to właściwie tyle.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 273 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2253
Aikido to wlasnie dzwignie i rzuty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 788 Napisanych postów 4697 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 170880
lelum_po_lelum
Z oczywistych względów chciałabym przynajmniej zacząć w grupie kobiecej;)
Jakie to względy są oczywiste?
Pytam poważnie. Trenowałem muay thai, boks, BJJ, MMA i w moich klubach nigdy nie było oddzielnych grup dla dziewczyn. Może dlatego, że nie jestem z tak dużego miasta jak Warszawa.
Polecam przestać kombinować. Jeżeli tak bardzo nie chcesz mieć kontaktu fizycznego z mężczyznami, to porozmawiaj na ten temat z trenerem i ćwicz tylko z dziewczynami podczas mieszanych zajęć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Wiek 34 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 73
Kuba1999w
Aikido to wlasnie dzwignie i rzuty

Wiem, zamierzam tę szkołę sprawdzić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 788 Napisanych postów 4697 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 170880
lelum_po_lelum
Najbardziej interesuje mnie nauka walki w parterze, dźwignie, rzuty itp, a najchętniej bjj.
Dlaczego? Co Cię pociąga w parterze, dźwigniach i rzutach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 974 Napisanych postów 4207 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 73224
W Warszawie raczej nie znajdziesz grupy czysto kobiecej. Więc polecam klub w którym trenuję: Berserkers Team Warszawa - na każdym poziomie zaawansowania są dziewczyny, więc miałabyś się z kim kulać. Jeżeli chodzi o bjj na poziomie, to pozostają jeszcze Copacabana, Gorilla, Dragon's Den.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
cynik75
W Warszawie raczej nie znajdziesz grupy czysto kobiecej. Więc polecam klub w którym trenuję: Berserkers Team Warszawa - na każdym poziomie zaawansowania są dziewczyny, więc miałabyś się z kim kulać. Jeżeli chodzi o bjj na poziomie, to pozostają jeszcze Copacabana, Gorilla, Dragon's Den.

Dzięki za info!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
MMA
lelum_po_lelum
Z oczywistych względów chciałabym przynajmniej zacząć w grupie kobiecej;)
Jakie to względy są oczywiste?
Pytam poważnie. Trenowałem muay thai, boks, BJJ, MMA i w moich klubach nigdy nie było oddzielnych grup dla dziewczyn. Może dlatego, że nie jestem z tak dużego miasta jak Warszawa.
Polecam przestać kombinować. Jeżeli tak bardzo nie chcesz mieć kontaktu fizycznego z mężczyznami, to porozmawiaj na ten temat z trenerem i ćwicz tylko z dziewczynami podczas mieszanych zajęć.

Myślę, że wiele dziewczyn ma problem z uczestnictwem w treningach sztuki walki, nawet w tych stylach niezbyt kontaktowych. Zawsze pozostają w mniejszości. Taka lista mogłaby się przydać.
Ja osobiście nie mam nic przeciwko trenowaniu z facetami (nawet lepiej, bo można sprawdzić skuteczność technik na silniejszym osobniku).
Ale w BJJ troszkę mnie przeraża, przynajmniej na początku, turlanie się z osiłkami...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
MMA
lelum_po_lelum
Najbardziej interesuje mnie nauka walki w parterze, dźwignie, rzuty itp, a najchętniej bjj.
Dlaczego? Co Cię pociąga w parterze, dźwigniach i rzutach?

Trenuję jakiś czas kung fu i coraz bardziej mnie to wciąga, ale oczywiście to tylko stójka, nie ma parteru, więc mam duży niedosyt i braki:)

Zmieniony przez - lelum_po_lelum w dniu 2017-03-01 18:55:39
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

badania bokserskie

Następny temat

Worek treningowy co i jak

Fruzelina