SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

moja pupa potrzebuje pomocy!!!

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11983

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 49349
Możesz zdać foto relację jak chcesz

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
<studzi spoconych samców wiadrem zimnej wody>

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1625 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29127
Mawashi ==>

Tak to już jest jak sie ma podwyższone libido
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Mam Ci powiedzieć co masz zrobić z tym libido zamiast zaczepiać mi tu porządne dziewczyny?

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19
hej kochani bardzo przepraszam że tak się ociągam i nie dotrzymuje słowa z tym opisaniem wszystkiego ale naprawde mam mało czasu ostatnio i dużo nauki ale dziś co by się nie działo obiecuje że napisze i to zaraz po tym jak skończe ćwiczyć żeby o niczym nie zapomnieć :)

tak wogóle to fajne z was chłopaki... dzięki wielkie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1625 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29127
Wybaczamy :*
No wiadomo, jak śliczna dziewczyna prosi o pomoc to odzywają się fajne chłopaki

Mawashi
Mów, może są inne sposoby


Zmieniony przez - smuk w dniu 2008-05-21 15:18:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 49349
ha tu są same fajne chłopaki
Czekam z niecierpliwoscią na wypiskę

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19
no witam :*
zaczne od przysiadów.... najcięzej jest mi utrzymać proste plecy podczas tych przysiadów, staram się ale jeszcze nie do końca mi to wychodzi (mimowolnie lece do przodu hihi ale mysle że z dnia na dzień będzie mi łatwiej)... robie 4 serie po 15 powtórzeń i powiem szczerze że już po tym odczówam wysiłek

ale sie nie poddaje :D i ćwicze oczywiście reszte

co do wyprostów nóg to nie mam większych trudności nie licząc tego że czasem przedabrzam swoje mozliwości co do wysokości podnoszenia i łapie mnie w łydce mały skórcz i robie oczywiście całość 4 serie po 15 na strone :D nie wymiekam

wspięcia na palce hmmm to niby takie łatwe a wstyd się przyznać mam z tym maleńki problem :( mianowicie po 3 serii mam krótkie skórcze łydek dlatego po 3 serii kończe każdą serie robię po 20 powtórzeń

krzesełko taaaa hehehe już jestem podmęczona a tu na koniec ćwiczenie dosyć trudne (dla mnie bynajmnie heheh) długo na wirtualnym krześle nie wysiedze 1,5 minutki i aż mi sie nogi trzesą hehhe ale zawsze coś :D początki zawsze są najgorsze :D ale mam nadzieje że z czasem się wyrobie i dojde do perfekcji godnej pochwały

po tych ćwiczeniach zalewaja mnie siódme poty hehe ale mimo to jeszcze te w sumie nie 10 ale 7 min na skakance :D i po ym wszystkim puki co opadam z sił :D
ciesze się tylko z tego że nie mam zakwasów

po tych ćwiczeniach wypijam szklanke wody i ide na krótki spacer z psem... wracam prysznic i jestem jak nowo narodzona :D

zakupiłam sobie jeszcze sprzęty:
steper
orbitrek (czy tam jak to sie pisze)
i takią jakby leżącą ławeczke z rączkami do brzuszków
a oprócz tego płyte z fitnesem
to będę ćwiczyła od poniedziałku do środy, w czwartki i piątki skorzystam ze sprzętów a w weekend z płytki czy to dobry pomysł??

może jakieś sugestie do tego jak powinnam kożystać ze sprzętów i czy wogóle dobrze że tak owe zakupiłam??

buziaczki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 49349
Są chęci będą efekty
widzę że nie ma foto-relacji
na skurcze chyba magnez jest dobry

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1625 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29127
Sprzęt owszem - przyda się.
Według mnie po treningu możesz zjeść jakiś owoc [banan, jabłko], a później np. gotowana pierś z kurczaka albo coś takiego.
Napisałaś, że po treningu szklanka wody, moim zdaniem powinnaś pić wodę nawet w czasie treningu.
Powodzenia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Domowe kształcenie ciała.

Następny temat

Plan FBW do poprawy

WHEY premium