SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zaczynam ćwiczyc potrzebuje pomocy

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 825

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2
Witam. Zaczynam ćwiczyc. Mam BCAA 1000, HMB 1250, kreatyne olimpu w listkach i jabłczan kreatyny.mam 65 kg i chciałbym przybrac na masie
Mam pytanie czy mi to wystarczy do rozpoczecia treningu na mase i siłe? rozpoczynam cykl ćwiczen 3 dniowy pon śr i czw. Z gory dziekuje za informacje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1261
oczywiscie ze wystarczy:) bardzo fajny zestawik jak na poczatek:) ale najwazniejsza DIETA!!

Go Hard Or Go Home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 579 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30351
Jesli dopiero zaczynasz cwiczyc, to sprawa pierwsza, dieta masowa(wskakuj w dzial odzywanie), odpowiedni trening typu fbw. Suple radze sprzedac nie beda Ci potrzebne na tym etapie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2189 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19606
BCAA i HMB możesz brać ale kreatyne odłuż na potem bo na początku nie jest potrzeba.

następnym razem takie pytania zadawj w dziale "Odrzywki i suplementy"

Zmieniony przez - szymon07 w dniu 2008-11-19 19:49:55

nie p******- ZARZUCAJ!!!!
Z GÓRY PRZEPRASZAM ZA MOJE BŁEDY WYNIKAJĄCE Z BRAKU SŁOWNIKA ORTOGRAFICZNEGO W DOMU
SPAM http://www.sfd.pl/-t458742.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 579 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30351
a bcaa czy hmb jest potrzebne na poczatku? potrzebna to jest dieta, na takim etapie zaawansowania to i bez supli mozna sobie zadowalajaco radzic, odpowiednie jedzenie, odpowiedni trening i idzie. On napisal,ze zaczyna cwiczyc, wiec myslenie w pierwszej kolejnosci o suplach jest calkowitym bledem, bo to nie zapewni mu efektow, a jedzenie i treningi. Znam osoby, ktore zapisuja sie na silownie i pierwsze co to kupuja kreatyne i hmb, i mysla,ze bedzie nie wiadomo jak duzy efekt, czas mija, i wygladaja tak samo. Nie w tym lezy klucz do efektow, a juz napewno nie ma co myslec o tym, na samych poczatkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 445 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6694
BCAA może brać na początku moim zdaniem, ale po treningu. A co do kreatyny to na początku nawet nie jest mu potrzebna, bo wszystko ładnie i szybko powinno iść (jeszcze zależy jak będzie jadł), a HMB to się nie wypowiadam, bo dla mnie chybiony zakup.

:P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 306 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9787
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

co sadzicie?

sosy