SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

michUUUUU/dziennik/redukcja(pierwsze podsumowanie str.7)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14755

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 267 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12056
Elegancko. Widać efekty. Jak się czujesz na ckd? Wpływa ona na wysiłek umysłowy, pisanie pracy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 262 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2769
Jak mi napisał Koniu, pewnie słusznie, samo wyeliminowanie z diety węglowodanów nie oznacza, że jest się na CKD. Dlatego bardziej powiedziałbym, że jestem na Low Carb z dniem rozpusty co jakiś czas (10-14 dni), nie w imię jakiegoś "ładowania", ale bardziej komfortu psychicznego No, a pomijając nazewnictwo i odpowiadając na Twoje pytanie, to na diecie czuję się... normalnie. W ogóle nie odczuwam braku energii, nie mam problemu z zaśnięciem, czuję się lekko, wstaje bez problemu. Tak więc, bez węgli też da się funkcjonować. Pisanie pracy idzie kiepsko, ale nie zwalałbym tego faktu na dietę

Zapraszam wszystkich do oceniania i konstruktywnej krytyki, a przede wszystkim do dawania rad.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Chyba się spóźniłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 150 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2818
Efekty super, zdecydowanie spektakularne jak na miesiąc porządnych ćwiczeń (a może z perspektywy moich kiepskich efektów?:P)
Oby tak dalej!
Cały czas podglądam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
O kurde. Konkretnie Ci to idzie, gratuluję.

Ale to nie znaczy ze masz osiąść na laurach - zapyerdalaj dalej!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 262 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2769
Pewnie, że będę z****** dalej, jeszcze daaaaleka droga przede mną Najbardziej cieszę się z tego, że nie robię tego wszystkiego bo muszę, tylko bo chcę. To jest chyba jedyna droga do sukcesu. Dziękuje wszystkim za pozytywne opinie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 262 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2769
Dzień 35

Znowu wszystko robione w pośpiechu, z treningiem na siłowni nie wyrobiłem, zrobię jutro. Micha też dzisiaj słabsza. Mniej posiłków wyszło i mało mięcha, ale ku mojemu zdziwieniu, po obliczeniu bilans kaloryczny wyszedł ok. W takich dniach bardzo przydają się orzechy. Jutro zapowiada się aktywny dzień. Z samego rana idę na piłkę na orlika, a później siłownia. Jak to mawia klasyk "nie ma opyerdalania się"

Trening:

20 minut biegu

Micha:

I.
jajecznica z 5 jajek z cebulą i 50g. sera Lazur (foto)
pomidor
2 kaps. Omega 3
II.
WPC
100g. migdałów
jabłko
III.
250g. pieczonej łopatki wieprzowej (foto)
250g. kapusty kwaszonej z marchewką
2 ogórki małosolne
2 kaps. Omega 3

BIEG

IV.
jajecznica z 3 jaj z 50g. sera Lazur

Rozmroziłem dziś rano porcję piersi z kurczaka, ale nie zdążyłem zjeść Leżała cały dzień w misce z wodą na parapecie w kuchni, zostawić na jutro czy wywalić?

b/t/w - 168/184/44 2444kcal (bez warzyw)




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 248
Za bardzo nie zagłębiałem się w tematykę różnych diet, ale czy nie ma u Ciebie za dużo tłuszczu, a za mało węgli? :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 262 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2769
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 248
Niby tak :P

Chociaż jak czytam przykładowe diety low-carb to nigdy nie ma aż tak mało węgli, o np. tutaj:
https://www.sfd.pl/Przykładowa_dieta_Low_Carb_na_redukcję,_duża_pomoc_dla_początkujących-t587794.html

Zmieniony przez - Tomekkkkk w dniu 2011-05-07 01:04:59
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

14 lat - hantelki

Następny temat

Prośba o ocenę planu na masę

WHEY premium