SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

michUUUUU/dziennik/redukcja(pierwsze podsumowanie str.7)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14752

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 262 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2769
DZIEŃ 82

Kupiłem mięso na tatar, ale nie mogłem tego przełknąć i zrobiłem usmażyłem kotlety :) Dziś pół dnia w pociągu, a później parę dni w domu, więc nie wiem jak to się odbije na diecie

TRENING:

wolne

Micha:

I.
4 jajka na twardo
pomidor
II.
100g. migdałów
400g. truskawek
III.
kotlety mielone z mięsa wołowego
pomidor
IV.
sałata z makreli z puszki
V.
tuńczyk w sosie pomidorowym


Zmieniony przez - michUUUUU w dniu 2011-06-24 08:22:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 262 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2769
DZIEŃ 83-97

Trochę czasu minęło od ostatniego wpisu, więc wypada po krótce zrelacjonować ten czas. Jak wcześniej pisałem 24.07 pojechałem do domu, no i jak to w domu, diety nie da się trzymać. Pierwszego dnia nawet udało mi się trzymać michę, ale dwa kolejne dni i dwa z rzędu grille z ogromną ilością mięcha, sosów, ciast, cukierków, piw skutecznie nie pozwoliły mi trzymać założeń. Nastąpiła totalna rozpusta. W poniedziałek 27.06 wróciłem i czekała mnie przeprowadzka. Mało czasu, rozwalony plan dnia, utrudniony dostęp do kuchni i co chyba najważniejsze - moje lenistwo doprowadziło to kolejnych dni bez treningu i diety. Wjechało białe pieczywo, pasztety, ciastka, cukierki, batony drożdzówki, szybkie jedzenie itd. Trwało to do soboty 02.07, kiedy zmęczony brakiem treningu i ociężały postanowiłem się ogarnąc. Rano wstałem pełen zapału i postanowiłem zrobić pomiary, co by zobaczyć jak bardzo wpłynął na mnie tydzień swawoli. No i ku mojemu ogromnemu zaskoczeniu, w ogóle nie wpłynał. Przed przerwą w treningach i diecie obwód pasa wynosił 80,5 cm, waga 74,3kg , a po tygodniu obfitego żarcia pas to 81 cm, a waga 74,7 kg. No i od ostatniej soboty, aż do dziś micha trzymana w 100% i trening to samo, nawet po każdym treningu męczyłem też mięsnie brzucha, z czym u mnie zawsze było cieżko. Dokładnej diety i treningów z tych dni nie będę wypisywał, bo mi się nie chcę i pewnie nie pamiętam. Ogólnie rano jajka, póżniej 2-3 posiłki z mięsem (pierś z kurczaka, schab, karkówka, łopatka, szynka), orzechy (włoskie, migdały, pistacje), oliwa z oliwek, łosoś, ser feta, camembert, lazur, do każdego posiłku duzo warzyw, czasem owoce, no i dużo wody i coli light. Trening 3xsiłowy + w dni nietreningowe 15-25 minut biegania po lesie.

To by było na tyle, jezeli chodzi o ten czas. Teraz coś o teraźniejszości. Znacznie rozszerzyła mi się suplementacja, z czego jestem bardzo zadowolony. Teraz wygląda to tak:

Suplementacja:

Olimp WHEY PROTEIN COMPLEX 100% i Trec - 100% WHEY PROTEIN CONCENTRATE - 1 porcja po treningu siłowym + wg braków w diecie
Olimp BCAA XPLODE Olimp - 10g. przed treningiem + 10g. w trakcie treningu
Gold Omega-3 - 2x2 kapsułki po posiłkach (zamierzam zwiększyć do 2x3 kaps)
Dyma-Burn Xtreme - (dziś zamówione) DT - 2x2 kapsułki przed śniadaniem i przed treningiem; DNT - 2 kapsułki przed sniadaniem

Trening:

Trening w dalszym ciągu będzie wyglądał tak: 3 x siłowy (pon-nogi, barki, brzuch; śr - klatka, triceps, brzuch; pt - plecy, bicpes brzuch) + po każdym treningu w miarę możliwości czasowych aeroby, w pozostałe dni bieganie po lesie 20-30 minut lub HIIT.

Dieta:

Dieta na razie dalej z minimalna ilościa węglowodanów(jedynie z owoców i orzechów), chociaż coraz bardziej rozważam dodanie trochę ww złożonych (chleb, ryż, makaron) żeby zobaczyć jak to na mnie podziała, może akurat podkręci to metabolizm.

Przede mną chyba najważniejszy czas, od rozpoczęcia poważnych treningów i diety osiągnąłem już fajne rezultaty i bardzo chcę to kontynuować. Moja świadomość i wiedza nt dobrej diety + solidny trening + obecna suplementacja muszą przynieść efekt.









Zmieniony przez - michUUUUU w dniu 2011-07-09 14:06:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 262 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2769
DZIEŃ 98

Cały dzień w pracy, dieta trzymana. Po ciężkim tygodniu przerwa od treningu. Zamówiłem spalacz, omege-3, 2 batony białkowe na czarną godzinę i pudełko na kaspy :) Nigdy wcześniej nie myślałem, że kupowanie suplementów i odżywek może sprawiać taką radość

TRENING:

wolne

Micha:

I.
jajecznica na boczku z 5 jaj
ogórek
II.
100. migdałów
III.
ćwiartka kurczaka z rożna
ogórki małosolne
IV.
sałatka z kurczaka 250g., ser feta, ogórek, pomidor, papryka, sałata
V.
100g. łososia wędzonego
pomidor
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 446 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2525
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 262 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2769
DZIEŃ 99

Dzisiaj dieta trochę pokręcona i mniej restrykcyjna jeżeli chodzi o niską ilość węglowodanów. Wieczorem miały być interwały, ale mi się nie chciało Mam nadzieję, że jutro/pojutrze dotrze paczka ze sklepu sfd.

TRENING:

wolne

Micha:

I.
baton białkowy
II.
omlet z 4 jaj
III.
5 paluszków rybnych
3 ziemniaki
ogórki
IV.
150g. pierśi z kurczaka
smażony ser Halluoumi
ogórki konserwowe


Zmieniony przez - michUUUUU w dniu 2011-07-10 23:30:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 262 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2769
DZIEŃ 100

Efekty są coraz lepsze, waga i centymetry regularnie spadają. Jak dorzucę spalacz i interwały powinno być idealnie. Jeżeli w dalszym ciągu uda mi się wszystko tak trzymać jak teraz to na początku kolejnego miesiąca zrobię jakies podsumowanie z fotami.

TRENING:

Przysiady 12x60kg 10x70kg 8x80kg
Prostowanie nóg w siadzie 12x6 sztabek 10x7 8x8
Uginanie nóg w leżeniu 12x5 sztabek 10x6 8x7
Wspięcie na palce w staniu 20x100kg 17x110kg

WYCISKANIE HANTLI Z PRZED GŁOWY 12x10kg 10x12kg 8x12kg
WZNOSY NA BOKI 12x7kg 10x7kg 8x7kg
PODCIĄGANIE SZTANGI Z PRZED GŁOWY 12x20kg 10x20kg 8x20kg

SKŁONY W LEŻENIU GŁOWĄ W DÓŁ 3x15 z obciążeniem 5 kg.
SPIĘCIA BRZUCHA NA ŁAWCE POZIOMEJ 3x15 z obciążeniem 5 kg.
UNOSZENIE NÓG W PODPORZE 3x10


Micha:

I.
omlet z 5 jaj
ogórek
40g. camemberta

SIŁOWNIA

II.
1 porcja WPC
250g. malin
100g. pistacji
III.
200g. piersi z kurczaka z warzywami i sosem czosnkowym
IV.
200g. karkówki
ogórki konserwowe
V.
150g. pierśi z kurczaka
smażony ser Halluoumi
ogórki konserwowe

Suplementacja i odżywki:

BCAA - 10g. przed treningiem i 10g. w trakcie treningu
Omega-3 - po 2x2 kaps. do posiłków
WPC - 1 porcja po treningu


Zmieniony przez - michUUUUU w dniu 2011-07-12 12:57:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 262 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2769
DZIEŃ 101

Czuję już coraz większe ciśnienie na węglowodany, chyba czas na ładowanie. Najprawdopodobniej zrobię je w niedzielę.

TRENING:

5 interwałów (tempem 20:40)

Micha:

I.
jajecznica z 5 jaj
40g. boczku
papryka
II.
200g. piersi z kurczaka
pomidor
III.
skrzydełko z kurczaka z rożna
ogórki konserwowe
500g. porzeczek czerwonych
IV.
200g. polędwiczek wieprzowych
ogórki małosolne

INTERWAŁY

V.
200g. twarogu z jogurtem naturalnym
ogórek

Suplementacja i odżywki:

BCAA - 10g. przed interwałami
Omega-3 - po 2x2 kaps. do posiłków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 262 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2769
Dzień 102

Dzisiejszy trening to była męka, jakiś dziwny spadek siły, z techniką też słabiej. Jakoś tak mi się ogólnie nie chciało. Czekam już z niecierpliwościa na spalacz, który może da mi kopa przed treningiem.

Trening:

WYCISKANIE SZTANGI W LEŻENIU NA ŁAWCE SKOŚNEJ-GŁOWĄ W GÓRĘ 12x40kg; 10x45kg; 6x47,5g
ROZPIĘTKI ZE SZTANGIELKAMI W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ 12x12kg; 10x10kg; 8x10kg
POMPKI NA PORĘCZACH 6 5 4
PRZENOSZENIE SZTANGIELKI W LEŻENIU W POPRZEK ŁAWKI POZIOMEJ 12x12kg; 10x15kg; 8x15kg

PROSTOWANIE RAMION NA WYCIĄGU STOJĄC 12x35kg; 5x40kg; 62x45kg
WYCISKANIE "FRANCUSKIE" OBURĄCZ SZTANGIELKI W SIADZIE 12x12kg; 10x12kg; 8x12kg

SKŁONY W LEŻENIU GŁOWĄ W DÓŁ 3x15 z obciążeniem 5 kg.
SPIĘCIA BRZUCHA NA ŁAWCE POZIOMEJ 3x15 z obciążeniem 5 kg.
UNOSZENIE NÓG W PODPORZE 3x10

Micha:

I.
omlet z 5 jaj
pomidor
30g. sera z niebieską pleśnią

SIŁOWNIA

II.
1 porcja WPC
III.
200g. polędwiczek wieprzowych
papryka
IV.
200g. piersi z kurczaka
pomidor
V.
200g. piersi z kurczaka
pomidor

Suplementacja i odżywki:

BCAA - 10g. przed treningiem i 10g. w trakcie treningu
Omega-3 - po 2x2 kaps. do posiłków
WPC - 1 porcja po treningu

Zmieniony przez - michUUUUU w dniu 2011-07-13 20:53:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 262 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2769
DZIEŃ 103

Przyszła paka ze sklepu SFD :) Skusiłem się i wpierdzieliłem batona białkowego i wypiłem gratisowego Twistera. Te batony oh-yeah są nieziemsko smaczne, wszystkie marsy i snicersy się chowają przy tym.

TRENING:

wolne

Micha:

I.
omlet z 5 jaj
30g. sera z niebieską pleśnią
pomidor
II.
baton białkowy oh yeah!
III.
grilowany łosoś
różne sałatki warzywne
IV.
napój proteinowy Twister
V.
150g. piersi z kurczaka
pomidor

Suplementacja i odżywki:

Omega-3 - 2 kaps. do posiłku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 262 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2769
Dzień 104

Pierwszy dzień stosowania nowego spalacza. Na razie biorę pół dawki - 2 kaps. dziennie. Moje obserwacje po pierwszym dniu: na treningu na pewno bardziej mi się chciało, nawet pokręciłem trochę aero, nie wiem czy to zasługa spalacza czy czegoś innego. Jakiegoś znacznego pobudzenia na razie nie czuję, wzmożonej potliwości też nie. Zobaczymy jak będzie później. Batony oh yeah! są kosmiczne, warte swojej ceny.

Trening:

MC 12x60kg 10x70kg 8x80kg
PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU 6,5,4
PRZYCIĄGANIE LINKI WYCIĄGU GÓRNEGO W SIADZIE 12x55kg 10x60kg 8x65kg
ŚCIĄGANIE DRĄŻKA Z WYCIAGU GÓRNEGO 12X20kg 10x25kg 5x30kg
SZRUGSY SZTANGĄ 12x30g 10x40kg 8x45kg 6x45kg

UGINANIE RAMION ZE SZTANGĄ STOJĄC PODCHWYTEM (wąsko) 12x20kg 10x25kg 8x27,5kg
UGINANIE RAMION ZE SZTANGIELKĄ OPIERAJĄC RĘKĘ NA ŁAWCE 12x7kg 10x7kg 5x10KG
NAPRZEMIENNE UGINANIE RAMION ZE SZTANGIELKĄ MŁOTKOWO 12X7KG 10X7KG 8X10KG

SKŁONY W LEŻENIU GŁOWĄ W DÓŁ 3x15 z obciążeniem 5 kg.
SPIĘCIA BRZUCHA NA ŁAWCE POZIOMEJ 3x15 z obciążeniem 5 kg.
UNOSZENIE NÓG W PODPORZE 3x10

15 minut aerobów

Micha:

I.
5 jajek na miękko
30g. sera z niebieską pleśnią
trochę majonezu
pomidor
ogórek
nektarynka

SIŁOWNIA

II.
1 porcja WPC
III.
200g. piersi z kurczaka
smażony ser Halluoumi
pomidor
IV.
200g. piersi z kurczaka
pomidor
100g. migdały
V.
100g. wędzonego łososia
50g. sera z niebieską pleśnia
pomidor

Suplementacja i odżywki:

Dymatize Dyma-Burn Xtreme - 2 x po 1 kaps. Rano przed treningiem i po południu
BCAA - 10g. przed treningiem i 10g. w trakcie treningu
Omega-3 - po 2x2 kaps. do posiłków
WPC - 1 porcja po treningu












Zmieniony przez - michUUUUU w dniu 2011-07-16 11:51:04
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

14 lat - hantelki

Następny temat

Prośba o ocenę planu na masę

WHEY premium